Osobnosti

Na chatu s Janem Čenským dnes od 14.00

Herec Jan Čenský se dostal do povědomí diváků zejména jako představitel princů a králů ve filmových pohádkách. Oblibu mezi diváky si získal také díky řadě rolí v televizních seriálech, naposledy v seriálu Ordinace v Růžové zahradě. Dnes od 14.00 hodin bude Jan Čenský odpovídat na dotazy čtenářů na chatu portálu i60.cz.

Redakce

Na chatu s Helenou Sukovou - dnes od 14.00 hodin

Jedna z nejúspěšnějších českých tenistek  a nyní psycholožka Helena Suková bude dalším hostem naší on-line besedy "Na chatu s...". Povídat si s ní budete moci dnes od 14 hodin.

Redakce

Na chatu s Evou Hruškovou a Janem Přeučilem - v pátek 3.4. od 14.00 hodin

Eva Hrušková a Jan Přeučil lprovozují společně již řadu let loutkové divadlo. A nejen to, společně i žijí, letos oslaví dvacáté výročí svatby. Na jejich umělecké aktivity, ale i na to, jak prožívají současné těžké období se můžete ptát v pátek od 14.00 hodin na našem chatu.

Redakce

Na chatu s Janem Burianem, ředitelem Národního divadla - dnes ve 14.00 hodin

Jan Burian vystudoval na DAMU režii, pětadvacet let nicméně už působí jako divadelní ředitel. K tomu na své alma mater učí a je představitelem několika českých i mezinárodních divadelních institucí. Diskutovat s ním můžete ve středu 1. dubna od 14 hodin v rámci projektu „Na chatu s...“. 

Redakce

Na chatu s Petrem Stachem - dnes od 15 hodin

Petra Stacha proslavila role bratra Jana Palacha v třídílném filmu Agnieszky Hollandové Hořící keř. Po ní se začaly hrnout jak filmové, tak divadelní nabídky. Herec Petr Stach odstartuje projekt "Na chatu s...", povídat si s ním můžete v úterý 31. března od 14. 00 hodin.

Jan Raška

Na chatu s... Čtenáři portálu i60 si povídají se známými osobnostmi

Nemůžeme na chatu, tak budeme na chatu. Tato slovní hříčka vystihuje narychlo připravený projekt, v rámci kterého se čtenáři portálu i60 propojí s osobnostmi z řad umělců, sportovců, lékařů, vědců a budou si s nimi povídat.

Redakce

Šéf Nadace fotbalových internacionálů: loni jsme podpořili přes 60 starších hráčů, často berou minimální důchod

Kdo by neznal jména František Plánička, Josef Bican, Josef Masopust, Antonín Panenka nebo Pavel Nedvěd? Čeští či českoslovenští fotbaloví fanoušci samozřejmě všichni, ale jejich věhlas prostoupil všemi společenskými skupinami i všemi érami. A právě jim se říká fotbaloví internacionálové.

Redakce

Zdeněk Svěrák zpívá národu

Svou píseň Není nutno věnovali Zdeněk Svěrák s Jaroslavem Uhlířem zdravotním sestřičkám.

Redakce

Zemřela zpěvačka Eva Pilarová

Po dlouhé těžké nemoci zemřela ve věku 80 let populární česká zpěvačka Eva Pilarová. Svá nejslavnější umělecká léta zažila v 60. letech v Divadle Semafor.

Redakce

Zemřela olympionička Dana Zátopková

Ve věku 97 let zemřela legendární atletka Dana Zátopková, olympijská vítězka v hodu oštěpem z Helsinek 1952. Vdova po slavném běžci Emilu Zátopkovi zesnula dnes brzy ráno v Ústřední vojenské nemocnici v Praze, informoval Český olympijský výbor.

Redakce
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.