SENIOR CAR 2019 - Automobil roku pro seniory

 

Největší portál pro aktivní seniory www.i60.cz a magazín Automakers vyhlašují soutěž SENIOR CAR 2019 - Auto roku pro seniory. Jejím cílem je umožnit seniorským řidičům hlasovat o tom, jaký automobil, prodávaný na českém trhu, je vhodný z hlediska pohodlí, užitných vlastností a zejména bezpečnosti. Proto jsme oslovili importéry a prodejce, aby nominovali do ankety tři kategorie automobilů - malé vozy, vozy střední třídy a vozy SUV a naši čtenáři rozhodnou, který vůz se jim pro jejich věk zdá nejideálnější.

Záštitu nad Anketou převzal Svaz dovozců automobilů.

 

AutoSAP 30 let_logo_MASTER.PNG

 

Jak hlasovat

Jak bude soutěž probíhat?
Od listopadu si můžete na tomto místě prohlížet nominované vozy jednotlivých značek. Po kliknutí na tlačítko Hlasuj zde se vám rozbalí všechny nominované vozy. Součástí prezentací budou nejen technické parametry automobilů a jejich ceny, ale i detaily a vychytávky, které jsou právě pro seniorskou kategorii důležité. A chybět samozřejmě nebude bohatý obrazový materiál.

Od 18. listopadu 2019 do 31.1. 2020 pak budou moci čtenáři magazínů i60 a Automakers hlasovat o tom, který vůz se stanem Autem roku 2019 pro seniory.

Pravidla hlasování

Hlasování v anketě Senior Car 2019 - Auto roku pro seniory mohou všichni registrovaní čtenáři portálu i60 a příznivci magazínu Automakers. Každý hlasující (z jedné I.P. adresy může hlasovat jen jeden hlasující) má k dispozici pět hlasů, které může rozdělit mezi modely různých značek, a to tak, že jednomu modelu může udělit například všech pět hlasů, anebo je může rozdělit libovolně mezi více modelů. Anketu vyhrává model s největším počtem hlasů.

 

Jak hlasovat?

Po kliknutí na vybraný model (Více info) se rozbalí popis jednotlivých modelů vozů. Jednak si hlasující může prohlédnout model v obrazové dokumentaci (posouvání fotografií šipkami), pod snímky je pak v levé části text - popis vozů a vpravo odkaz pro vložení hlasu. Hlasující mohou pod tímto odkazem do příslušné kolonky zdůvodnit své rozhodnutí, tedy text, proč hlasoval právě pro tento model vozu, co se mu na něm nejvící líbí. Přivítáme, když takto svůj hlas okomentujete, abychom věděli, podle jakých kritérií jste vůz vybírali.

Vítěz ankety roku bude slavnostně vyhlášen v únoru 2020.