Tiše

Tiše

17. 4. 2015

Tiše
sedím s knihou
písmenka však nevidím
tiše
hledím z okna
ptáky zpívat neslyším.

Tiše
láska šla kolem nás
však nezůstala stát
tiše nepřestávám se ptát
proč
pošťák nepřinese upomínku
proč
nestojím ti za vzpomínku.

Tiše
se hvězd na nebi ptám
zda budeme spolu
někdy se ještě smát
a
budeš-li mě mít zase
rád.

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Olga Štolbová
Hezké a smutné, a hvězdy na nebi stejně nic neřeknou.
Jitka Chodorová
Moc pěkné,máte Eleno pravdu,ne vždy je příběh zcela náš,a jak to napsala Zuzka,směs osudů,a já přidávám,směs zážitků i směs vzpomínek.Díky.
Jana Šenbergerová
Hlasitě chválím.
Vladka Steinová
Krásné!
Jaroslava Handlová
Umíte se vcítit do smutku někoho z okolí a vtisknout bolest do veršů. To každý nedokáže!
Elena Valeriánová
Milá děvčata, děkuji za hezká i účastná slova, ale tak jak píše Zuzka, tyto mé pokusy o básničky nejsou většinou autobiografické. Jsem celkem dobrý pozorovatel a píšu o tom, co vidím a prožívám kolem sebe. I tato je z mého okolí.
Marie Magdalena Klosová
Paní Eleno,pokud je to aktuální,je to asi hodně těžké,ale já doufám,že jen nějaká dávná vzpomínka byla inspirací.
Soňa Prachfeldová
Paní Eleno, snad to není aktuální. Takové trýznivé vzpomínky bolí člověka, ale vše chce svůj čas a pak jistě pro dotyčnou nastane příští lepší .
Zuzana Pivcová
Je to krásná báseň a smutné čekání. Ale jednou, hned na začátku, jste se u jedné básně vyjádřila, že to není autobiografie, nýbrž směs osudů (asi už si to přesně nepamatuji, ale ten smysl to byl). Takže doufám, že Vás tyto úvahy netrápí.
Alena Várošová
Paní Eleno,tak krásné máte jméno.K tomuto jménu nepatří smutek,ale radost ze života.Tak se usmívejte a uvidíte,že smutek zmizí v dáli.Jinak moc krásná, citově napsaná báseń.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...