Můj věrný přítel Filip

Můj věrný přítel Filip

26. 5. 2015

V 65 letech jsem "stihla" vstoupit do světa PC a internetu a absolvovala jsem Kurz pro seniory. 

Zeť mi pak daroval notebook a na oslavu, že jej jakž takž umím ovládat, jsem mu dala jméno FILIP, protože je chytřejší než já. A tak právě dnes má svátek!

A co mu přát? Přeci: "Co nejméně poruch a věrnost mé osobě"!

Kdo z vás má ještě svůj přístroj pojmenován? Ozvěte se. Díky!

počítače
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Květoslava HOUDKOVÁ
Milí přátelé z i60 - dík za začínající ohlasy na "svátek" mého PC společníka. Kdo dál vymyslíte jména? Dejte mi vědět i přímo na mail: kurzHoudk@seznam.cz. Zaznamenám si - a třeba časem domluvíme nějakou společnou "oslavu"? !! - i toho, že senioři "jdou s dobou"
Miroslav Štorch
Gratuluji paní Květo k takovému společníkovi. Už Oscar Wilde napsal divadelní hru :"Jak je důležité míti Filipa." Když se o někom říká, že má Filipa, tak má většinou něco navíc 8-)
Hana Rypáčková
Já ho mám jen za informační a komunikační prostředek....Přeji tvému Filipovi hezký sváteční večer./První náš pudl byl Filip/
Lidmila Nejedlá
Já mu říkám "Mazlíku". Mívám ho na klíně a povídám si s ním. Co jiného mi také zbývá. :):::)))
Soňa Prachfeldová
Květuško jsi zvídavá šikulka a to je prima, to mě nenapadlo dát mu jméno .
Zuzana Pivcová
Všimla jsem si, Květo, že má Tvůj notebook Filip dnes svátek. Tak ať Ti ještě dlouho slouží a spojuje Tě s internetovým světem včetně nás na i60! :-)
Jana Šenbergerová
Květko, to je vtipné. Ať vám co nejdéle bez problémů slouží. Já tomu našemu říkám PeC. Někdy se u PeCe pořádně zapotím.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...