A nepředbíhám věk

A nepředbíhám věk

3. 8. 2015

Žárem se řítím
a marně hledám stín,
na rtech zas cítím
chuť rudých jeřabin.

Zvolna se ztiším
a kráčím ulicí,
v uších zas slyším
zpěv vody šumící.

Oblaka vnímám
a ztrácím pevnou zem,
teplo tvé snímám
svým něžným dotykem.

Po dráze běžím
a nepředbíhám věk,
pod víčky střežím
tvé oči z pomněnek.

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Šimková
Zuzanko, ty píšeš tak z hloubi nitra a tak upřímně. Nikdo neumí tak prožívat lásku jako ty. Tiše ti závidím, i když závistivá nejsem.
Marie Magdalena Klosová
Zuzko,díky za starostlivost.Dějou se překotné prázdniny,ale to je fajn.Tudíž jsem málo ve spojení s internetem,ale občas na chatu vzkážu pozdrav.Teď jsem dopsala "tip na dovolenou",bude mít ještě nějaká pokračování,takže zas "budu vidět" na i60.pa mm
Zuzana Pivcová
No, MMko, Tebe jsem snad přivolala. Na mou duši, teď večer jsem si říkala, že napíšu na chatu, jestli někdo o Tobě vůbec ví. Neděje se s Tebou něco?
Marie Magdalena Klosová
Milá Zuzko,to je taková krása!Díky.mm
Jarmila Komberec Jakubcová
Paní Zuzanko, velmi pěkné verše, vždy si o vás ráda něco přečtu ať jsou to básně či próza
Dagmar Pravečková
A moc děkuji paní Zuzce za svěží verše.
Dagmar Pravečková
Zdravím všechny. Nevím zda se zcela hodí k veršům moje poznámka, ale název článku mne inspiroval ke knižní novince "JAK UTÉCT ČASU". Pokud si nekoupíte knihu, doporučuji alespoň přečíst si o kom kniha je. Inspirace, motivace, vzor.... http://www.dama.cz/zabava/tip-na-zajimavou-knihu-jak-utect-casu-neberte-svuj-vek-prilis-vazne-25938 Věřím, že redakci nebude vadit link na propagaci knihy :-)
Hana Rypáčková
Už červenají jeřabiny - nějak brzy .To už bývá konec prázdnin...Jen mě to napadlo, že prázdniny taky spěchají.Hezké vyznání
Jana Šenbergerová
Zuzko, to ani nemusíš. Stačí, že tvé verše jsou nadčasové.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...