První příspěvek
FOTO: autor

První příspěvek

21. 6. 2016

Moje první snímky a videa. U nás ještě hřiby zatím nerostou, tak jsem se podíval do archivu. Na svých toulkách jsem poprvé našel tuto houbu.

houby
Hodnocení:
(5 b. / 4 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Zajímavé setkání.
Hana Práglová
Tuto houbu jsem snad ještě nikdy neviděla!-Díky za ni!!! A pokud jste tento příspěvek vložil právě zde, ,myslím, že nemusí NIKOMU vadit.!!!Díky za každý zajímavý příspěvek, ať je KDEKOLIV!!!!
Libuše Křapová
Ano, taky jsem už tuhle houbu jednou viděla, v červené verzi :-)
Ilona Erika Kolář
Tohle roste u nás pod Kozím Vrchem, párkrát jsem na ni narazila a nikdy nevěděla, co to je.
Karel Boháček
Jasnačka, že je to hvězdovec v typické verzi, je ještě růžový a červený, houba válečníků, prášek měl indiána znevidilnit.
Oldřich Čepelka
Pro Můj svět je to sice mikrotext, spíš jen fotka s popiskem, ale budiž.
Elena Valeriánová
Hani, díky. Už jsem si ji vygooglovala :-) Hvězdovka patří mezi houby nejedlé, ale není jedovatá. V kulovitém stavu se dá jíst, ale je těžko stravitelná. Raději zůstanu u muchomůrky růžovky.
Helena Votíková
Tak to jsem ještě nikdy neviděla. To je třapaté? Nebo plné.
Jarmila Komberec Jakubcová
Nikdy jsem takovou houbu neviděla a mám jen dotaz - je to jedlé? Vím, že jedlé jsou všechny ale některé jen jednou.
Hana Rypáčková
Hvězdovka

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...