Nemáte ještě program na páteční odpoledne?

Nemáte ještě program na páteční odpoledne?

23. 6. 2016

Už jste někdy vyzkoušeli Nordic walking? Pokud ne, toto je právě příležitost pro Vás. Více informací zde.

 

 

Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dagmar Bartušková
Páteční N. W. byl super, sešlo se nás v tom hicu pouze šest, a to samé ženy. Ale vůbec nám to nevadilo. Moc jsme na si to užily - i s přestávkami na osvěžení. Jediné špatné, na co budu dlouho vzpomínat, je ztráta mobilu, který jsem někde při posezu ztratila. Dnes jsem cestu prošla bez holí znovu, ale mobil nikde. Mám se zeptat příští týden číšníka, který opět bude mít směnu, jestli se náhodou nenašel. Naděje umírá naposled.
Vladimír Provazník
Škoda, že tou dobou již budu na cestě na Jadran. Jinak bych se určitě zůčastnil. Více takových akcí!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.