Fresh senior festival kamerou Danuše Kubátové

Fresh senior festival kamerou Danuše Kubátové

26. 6. 2016

Ještě jednou se vracíme k Fresh senior festivalu, tentokrát díky videu paní Danuše Kubátové. Její kamera zachytila nejen módní přehlídku našich zralých modelek, ale podívala se i do zákulisí - šatny modelek  a detailně nasnímala také koncert pana Lubomíra Müllera, který na festivalu představil publiku své písně na slova paní Zuzany Pivcové.

Video přibližuje celkovou atmosféru festivalu, který se konal v Praze 6 ve Ville Pellé.

 

festival Modelky
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Helena Skorupková
Dlouho jsem na íčku nebyla, je sezona a héodně práce. Video je parádní a pan Muller skvělý. Elence Zajíčkové a všem s ní přeji, aby v dalších přehlídkách pokračovali a dali šanci odvážným modelkám zvednout si sebevědomí i v pokročilejším věku.
Elen Zajíčková
Jsem nesmírně ráda, že díky videu můžu vidět vše , co mi uniklo, a na co nebyl čas. A jak vidím, nebylo toho málo! Dívám se pořád dokola na naše krásně barevné modelky, na jejich suverenní prezentaci a moc mě to těší. Ovšem vystoupení pana Mullera je přímo fascinující. Přemýšlím , zdali je to ,Zuzko, tvymi nádhernými verši, nebo podmanivou melodií pana Lubomíra, ale nemůžu se nabažit. Myslím, že to spojení je přímo opojné. Díky, že jste se našli! Díky , že vás oba na Portálu máme! Prosím, nepřestávejte!
Libor Farský
SUPER ! *****
Dagmar Bartušková
Danuše, video se Ti opět moc povedlo. Jak je vidět, všichni si tu skvělou akci moc užívali. Díky!
Eva Mužíková
Děkuji za krásné přiblížení této akce.
Jana Šenbergerová
Moc pěkné, o to víc, že mnohé tváře účinkujících i přihlížejících znám nejen virtuálně, ale i osobně. Dík!
Lubomír Müller
Velmi dobře nasnímaná, šikovně sestříhaná i nazvučená filmová reportáž. Paní Danuši skládám poklonu, nejen proto, že jsem mohl být součástí tohoto krátkého filmu. Moc děkuji.
Helena Votíková
Moc ráda jsem se podívala na to, co jsem osobně nestíhala. Děkuji.
Eva Krausová
Oprava, děkuji pani Danuše...
Eva Krausová
Děkuji paní Dano, díky Janu Raškovi-portálu Íčka, bylo to super.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...