Podpořte portál i60 v soutěži Křišťálová lupa!

Podpořte portál i60 v soutěži Křišťálová lupa!

22. 8. 2016

Anketa Křišťálová Lupa 2016 – Cena českého Internetu oceňuje nejoblíbenější a nejzajímavější projekty a služby českého Internetu za rok 2016. Jedenáctý ročník nejvýznamnější internetové ankety pořádá server o českém Internetu Lupa.cz.

Internetová veřejnost bude rozhodovat o pořadí v těchto kategoriích:

  • Cena popularity
  • Internetové obchodování
  • Nástroje a služby 
  • One (wo)man show
  • Zájmové weby 
  • Zpravodajství

 

Podpořte v soutěži o nejzajímavější weby náš portál i60! Klikněte na banner na hlavní stránce, ve formuláři najděte kategorii "Zájmové weby", kde vypište název portálu www.i60.cz. Poté vyplňte vaši e-mailovou adresu, potvrďte, že nejste robot, a hlasujte.

Formulář pro hlasování najdete také zde.

 

Za váš hlas děkujeme!

 

 

 

Autor: Redakce
Hodnocení:
(4.6 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Anketa vyplněna.
Dagmar Bartušková
Podpořeno.
Dagmar Bartušková
Chtěla jsem článek ohodnotit úplně jinak, náhodně jsem sáhla do hvězd, kde se mi v hodnocení zobrazila jen jedna.
Danuše Onderková
hotovo
Miroslava Jachimová
Tak už to tam je.
Ladislav Vesecký
Hotovo
Libor Farský
Odpověď Květě: Finální hlasování veřejnosti proběhne od 26. září do 7. listopadu. Slavnostní vyhlášení výsledků ankety a předání cen se uskuteční ve čtvrtek 1. prosince v pražském Divadle Archa.
Květoslava HOUDKOVÁ
Ráda jsem naše "í"čko podpořila. Prosím redakci: "Křišťál. lupa" mívá závěrečné slavnostní vyhodnocení - bude možnost se event. zúčastnit?
Eva Balúchová
Taky jsem to zvládla.
Libuše Křapová
Tý jo, málem jsem byla robot. Musela jsem ověřovat dvakrát. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.