Fotoreportáž: Z Výrovky na Friesovy boudy
FOTO: autor

Fotoreportáž: Z Výrovky na Friesovy boudy

10. 2. 2017

Po roce jsme opět navštívili na prodloužený víkend Friesovy boudy. (Tip na zimní dovolenou najdete zde). V loňském roce jsme se věnovali jen lyžování, letos jsme kromě sjezdovek vyrazili i s dětma na běžky. A stálo to za to.

Měli jsme opět štěstí na počasí, zatímco nad údolím seděla mračna, nás celou cestu doprovázelo slunce a dělalo nám příjemného společníka. Trať mezi Friesovými boudami a Výrovkou není až tak náročná, jednu cestu stoupáte do mírného kopce a zpátky se krásně vezete v perfektně upravené stopě pro běžkaře.

Především však se vám z hřebenů této východní části Krkonoš otevírají nádherné výhledy, např. na nejvyšší českou horu Sněžku.

A tak vás zvu na zimní krkonošskou pohádku...

 

cestování Krkonoše
Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(4.8 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zuzana Pivcová
Moc hezké zimní fotky. Škoda, že nejsem typ lyžaře. Jinak bych jela hned. Ale až nebudu v archivu....!
Oldřich Čepelka
Moc pěkné. Jenom jsem si přitom vzpomněl na Karla Jindru, mého kamaráda z 80. let, který stejně jako já nechtěl zůstat společensky pasivní a tak se dal k Horské službě (já k pořádání běžeckých závodů), po 1989 začal podnikat jako já, měl tehdy právě Frísovky, pak ještě další chatu na Šumavě, ale bohužel tehdy zemřel...
Jaroslava Handlová
Úžasný výlet i jiskřivé, krásné fotky.
Alena Vávrová
Jedním slovem NÁDHERA!
Ladislav Vesecký
Pěkná fota
Marie Ženatová
Krásná zima. Díky za hezké obrázky...
Lidmila Nejedlá
Trasu znám, je velmi vhodná právě pro rodinu s dětmi. Krásné fotky s modrou oblohou.
Eva Mužíková
Všechny fotky mne nadchly, takovou zimu si musí člověk umět vychutnat.
Ilona Erika Kolář
To je opravdu nádherná procházka.
Anna Čípová
Pane Raško, děkuji za pozvánku do zimní pohádky. Krása. A devátá fotografie z fotogalerie by byla určitě ozdobou kalendáře.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.