Vzpomínka na Josefa Aloise Náhlovského
FOTO: Archiv Jitky Mošovské

Vzpomínka na Josefa Aloise Náhlovského

8. 4. 2022

Ať jste byl vážný, nebo se smál,

v našich vzpomínkách, budete

žít dál.

 

PS: Vzpomínka na moderování a představení finalistek DR 2019 (Eurobabička) - Josefov - Jaroměř.

 

 

 

 

herci kultura
Hodnocení:
(5.1 b. / 20 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Hašková
Čest jeho památce a upřímnou soustrast jeho rodině.
Anna Potůčková
Čest jeho památce a jeho rodině Upřímnou soustrast. Jeho humor v našich vzpomínkách bude nesmrtelný. A humoru od něj bylo hodně!
Soňa Prachfeldová
Svíce dohořela, dobrý člověk zůstává nezapomenutelný.
Zdenka Jírová
Je mi to moc líto, že odešel, měla jsem jeho vystoupení s Fešáky moc ráda a vždy jsem se na ně těšila. S p. Mladým, který už bohužel také odešel, byli sehraná dvojka.
Alena Švancarová
jE HO VELKÁ ŠKODA.
Věra Ježková
Byl mi sympatický, jeho humor jsem měla ráda.
Martin Vrba
Pan Náhlovský byl velice známý hypochondr a tak, kdyby na nás mohl nyní ještě naposledy promluvit, tak by jeho první věta zněla: “Já vám to celou dobu říkal. . . „ Čest jeho památce, lidé s humorem nám činí vždy život snesitelnější a on patřil mezi ty, kteří si dokáží dělat legraci i ze sebe a to umí jen málokdo. Tak na shle . . .
Jana Šenbergerová
Na lidi, kteří umí rozesmát, se nezapomíná. Čest jeho památce.
Helenka Vambleki
Tak jsi s ním dokonce mluvila, to máš hezkou památku na humorného hypochondra :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.