Protančený týden v Trpanj
FOTO: Archiv Jitky Mošovské

Protančený týden v Trpanj

4. 10. 2022

V polovině září jsem vycestovala opětovně do chorvatské Trpanje, jelikož ze soutěže DR 2021 jsem získala dárkové poukazy.

Na výběr byly různé workshopy, vybrala jsem si tedy pohyb a tanec s Vojtou Lackem, tanečníkem a choreografem.

Cestovali jsme poschoďovým autobusem do přístavu Ploše a odtud trajektem na poloostrov Peljesač, přímo do městečka Trpanj. Dvakrát denně jsme trénovali nejprve na hřišti, potom u přístavu, tančili jsme v ulicích. Náš guru uměl rozproudit krev v žilách, ženám i mužům všech věkových kategorií. Při výletu do historického Dubrovníku jsme tančili na náměstí i v přístavu za potlesku turistů.

Přidáte se?

aktivní senioři zábava
Hodnocení:
(5 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Jitko jsi fajn, muselo to být krásné.
Dana Puchalská
Musel to být krásný pobyt u moře. Já bych ho brala bez tance...
Hana Rypáčková
Jitko, sledovala jsem na fb a uhádla, že to souvisí se soutěží dam....
Blanka Lazarová
Jitko, dobře sis vybrala. Hned bych se přidala. :-)
Daniela Řeřichová
Jitko, moc ti fandím. V Trpanji jsme kdysi byli, ale netančili. :-)
Zuzana Pivcová
Jsem překvapená, jak jsi podnikavá, přeji Ti to, takové akce nejsou jen pro mladé.
Marie Měchurová
Jitko, to musel být úžasný zážitek. Tančím ráda, taky bych si to užila.
Marie Novotná
Úžasné. Přeji ještě hodně takových chvil.
Helena Votíková
Jitko, máš můj obdiv.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.