Adventní setkání příznivců portálu i60
Pražské kreativní centrum - místo adventního setkání

Adventní setkání příznivců portálu i60

7. 11. 2023

Íčko je jako jedna velká rodina. A rodina má být aspoň jednou za čas pospolu. Tím ideálním časem je doba předvánoční. Tak se pojďte sejít, poklábosit a popřát si všeho dobrého v období adventu.

Zveme všechny příznivce portálu i60 na předvánoční setkání na Staroměstském náměstí, a to v úterý 12. prosince od 14.00 do 17.30 hodin.

Budeme mít k dispozici společenskou místnost Minuta, která se nachází ve 2. poschodí Pražského kreativního centra (roh Staroměstského a Malého náměstí). Po vstupu do domu vyjdete pěšky po schodech, anebo vyjedete výtahem a po chodbách se dáte třikrát doprava kolem pavlače.

Naše redakce zajistí kromě programu pitný režim, jako vstupné každý z účastníků může přinést něco malého, sladkého či slaného, k zakousnutí.

Prosíme, dejte nám vědět, kdo dorazí, abychom věděli přibližný počet účastníků.

Těšíme se na vás!

čtenáři i60.cz
Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(4.9 b. / 46 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dagmar Bartušková
Zdravím! Užijte si to setkání v pohodě. :-)
Helena Votíková
Hezky si setkání užijte, bohužel nemohu.
Zdenka Soukupová
Moc ráda přijedu. Dřív jsem účast nemohla potvrdit.
Hana Rypáčková
Já jedu...
Bohuslav Douša
Zdravím, na setkání ,,I čkařů ,, rád přijdu. Sl. Douša
Miroslava Hrbáčková
Pěknou neděli, přihlašuji 2 osoby. Zdraví a počasí snad dovolí, a přijedeme.
Jana Vargová
Přeji, aby se setkání povedlo a všem líbilo. Přijít nemohu, i když jsem původně planovala. Tak někdy příště.
Marie Ženatová
Pěkně vás všechny zdravím. Velmi ráda bych se zase s vámi všemi setkala, ale bohužel letos mi to nevyjde. Ale ze srdce vám všem přeji aby se setkání vydařilo ♥
Eva Mužíková
Tak mi právě byl oznámen termín chirurgického zakroku pod okem, který jsem dvakrát odložila. 11.12.2023, den před tímto setkáním. Takže se bohužel odhlašuji, neboť nevím, jak na tom 12. 12. budu.
Marie Ševčíková
Děkuji za pozvání a přihlašuji sebe a kamarádku Mílu Douchovou. Nikdy jsme na žádném íčkařském setkání nebyly, moc se těšíme !

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.