Novák ze šestého patra
Ilustrační foto: Pixabay

Novák ze šestého patra

25. 12. 2023

Bratr bratra psychiatra

Novák ze šestého patra

sešel dolů pěšky schody

on měl k tomu své důvody

 

Léčil chodce vytrvalce

ten bral si jej jako znalce

co náročné zná pohyby

o kterých není pochyby

 

Novák k sportu neměl vlohy

denně trénoval však nohy

nejen dolů též i k mrakům

šlapal schody paneláků

 

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zdenka Soukupová
Několik let jsme bydleli v bytovce v posledním čtvrtém patře. Podle tehdejších norem byly čtyřpatráky bez výtahu. Tak snad ani nemusím psát , jaký to byl tělocvik s tříletým synem a novorozenou dcerou. Ale nelituji. Poporodní kila byla pryč téměř hned. :-)
Alena Švancarová
Máme ten zdravý pohyb ,chůze po schodech,právě ted v našem paneláku.Od 23.12.nám nejede výtah a já dala na nástěnku omluvnou cedulku,že výtah delší dobu nepojede a káždý,až půjde po schodech aby si říkal,že dělá něco pro své zdraví.A čekala jsem,kdy mi přijde někdo rozbít ústa.Ale objevil se na cedulce usmívající se smajlík.A výtah stále nejede.
Alena Švancarová
Máme ten zdravý pohyb ,chůze po schodech,právě ted v našem paneláku.Od 23.12.nám nejede výtah a já dala na nástěnku omluvnou cedulku,že výtah delší dobu nepojede a káždý,až půjde po schodech aby si říkal,že dělá něco pro své zdraví.A čekala jsem,kdy mi přijde někdo rozbít ústa.Ale objevil se na cedulce usmívající se smajlík.A výtah stále nejede.
Jana Jurečková
Říkám si pro sebe a pořád, že pohyb léčí. Pravdivě a vtipně napsáno.
Jana Šenbergerová
Dobrá inspirace. Asi dnes místo procházky v nevlídném počasí přijdu naším vežákem. Protáhnu nohy a zjistím, co všechno se v něm změnilo. Přeji vám hezké dny sváteční.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.