Kdo zvítězil v poslední soutěži roku 2023?
Ilustrační foto: Pixabay

Kdo zvítězil v poslední soutěži roku 2023?

3. 1. 2024

Na začátku loňského prosince jsme vyhlásili poslední literární soutěže roku 2023. Čtenáři měli za úkol napsat své příběhy na dvě témata - Vánoční vzpomínání a Zážitek roku. Kdo vyhrál?

Tentokrát jsme netradičně nechali určit vítěze naším losovacím zařízením, které využíváme i u vědomostního kvízu. To určilo vítěze takto:

Voucher na vstupenky do Národního divadla získávají:

Zdenka Soukupová - Vánoční vzpomínání: Trochu nostalgie
Libuše Juráčková - Nejsilnější zážitek roku
Jana Vargová - Zážitek roku: Jako když šel chudý král do boje

Sadu konopných přípravků získávají:

Michaela Přibová - Zážitek roku: Nikki
Hana Šimková - Baba nezničitelná
František Schmíd - Zážitek roku: Nečekaně v rychlé sanitce

Gratulujeme vítězům a děkujeme všem soutěžícím, kteří sepsali svůj příspěvek do poslední soutěže roku.

V letošním roce budou literární soutěže i soutěže pro fotografy pokračovat. Přivítáme, když nám pošlete mailem, anebo do komentářů k tomuto článku napíšete tipy na nová témata soutěží pro rok 2024.



 

Poslední soutěž 2023
Autor: Redakce
Hodnocení:
(4.7 b. / 33 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Gratuluji všem, na které se pousmálo štěstí. A všem zúčastněným děkuji, že nám umožnili to štěstí nahlédnout do jejich životů.
Helenka Vambleki
Gratuluji vylosovaným autorům. Já navrhuji: 1) Moje šťastné číslo, 2) Zuby 3) Ostuda
Zdenka Soukupová
Moc děkuju za krásné novoroční překvapení!
Jana Kollinová
Gratuluji výhercům a děkuji všem za účast v soutěžích.
Michaela Přibová
Gratuluji všem a ze svého umistění mám samozřejmě radost. Téma pro soutěže mě napadlo Čelakovského přísloví: Lepší doma krajíc chleba než v cizině kráva celá. Nebo další Čel. přísloví: Cizina rozum ostří. (Cestování rozšiřuje mysl.)
Dana Puchalská
Gratuluju všem, kteří se zúčastnili a vyhráli.
Ingrid Hřebíčková
Omlouvám se za chyby, ale nejde nám notebook a na mobil se mi špatně píše. Děkuji za pochopení.
Jitka Hašková
Gratuluji vítězům i všem zúčastněným.
Ingrid Hřebíčková
Gratuluji vítězům. Vážená redakce, napadly mi tipy na nová témata soutěží pro ro 2024: 1. Jaj jsem vyhrál(a) či nevyhrá(la) sama nad sebou. Pište o tom, co se vám povedlo či nepovedlo, co bylo či nebylo nad vaše meze. 2. Ach to mé (ne)šťastné dětství. Pište o tom, jaké jste měli šťadtné dětství, na které rádi vzpomínáte nebo o nešťastném dětství. Že jste prostě rádi, že už se nevrátí. 3. Jak jsem dostal(a) dvojku z chování. 4. Jak jsem žila jen s nadějí.
Jarmila Komberec Jakubcová
Příběhy se mi moc líbily a gratuluji vítězům. Přeji vše nejlepší a hodně inspirace k dalším článkům v Novém roce 2024

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.