Květy v číši

Květy v číši

31. 10. 2014

Dám květy pomerančovníku do skleněných číší
aby se za mne ptaly
čí jsi
Dám květy pomerančovníku
do hlubokých váz 
a řeknu jim že jsi mi milý
že tě mám ráda
snad
Rozehráls píseň v mém srdci
Zpívám dokud žiji
Posílám ti kytku magnolií
žes ji nedostal 

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Tak nádherně poetické !
Marie Magdalena Klosová
Stesk a melancholie,míjení se...I to je láska.
Hana Rypáčková
Květiny ve skleněné váze jsou tak romantické.Jsou jakoby nedostižné a vzdálené Potřebují chránit, jako láska.
Olga Štolbová
Květy pomerančovníku krásně voní, ale té lásce zřejmě vůbec nepomohly. Zvláštně zajímavá báseň.
Zuzana Pivcová
Krásně zkratkovitě vyjádřený pocit nenaplnění, který je někdy třeba dostat ze svého nitra i po letech. Díky.
Milada Salajková
Neopětovaná, mijejici se.
Zdeňka Vítková
Miladko, dnes mám takové zvláštní výročí,neprozradím,ale tvoje verše se k mým vzpomínkám hodí, jakoby jsi mi četla myšlenky,děkuji
Jitka Chodorová
Teda Milado,to je nádhera,poněkud z jiného soudku,ale hlavní myšlenka je jasná,je to láska,snad neopětovaná? I pomeranče tu hrají svoji roli,že?

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...