Sčítání chvil

Sčítání chvil

20. 4. 2014

Dotyky nesmělé,
exkurze po těle,
tady jsem, tak už si ber,
risky a výhybky,
stisky a polibky,
návštěvy neznámých sfér.

Do snu se noříme,
hranice boříme,
uvěříš, žes tady byl,
hledání tajemné,
poznání vzájemné,
bolestné sčítání chvil.

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Zuzko, já si tvé verše užívám, a nejen proto, že o čem píšeš, to prožívám. Vrhla jsem se do pozdní lásky bez pochyb, obav a předsudků. Dokud ji mám, tak si ji hýčkám, Pokud ji ztratím, popláču si a s láskou budu vzpomínat. A život půjde dál.
Marie Magdalena Klosová
Nenechte se odradit věkem,Je to stále krásné.M.M.
Jiří Libánský
Opět přehlídka letmých, ale všeříkajících náznaků. V několika slovech popsáno mnohé. Dík za tu důvěru ve fantazii čtenářů. Pokusíme se ji nezklamat.
Jitka Chodorová
Jako vždy nádherné...
Olga Štolbová
Zuzko, mistrovsky zveršované chvilky nejintimnější lásky, to opravdu dokážeš jen Ty. Až se mi začalo stýskat po všem, co jsi tak úžasně naznačila. Díky***
Dagmar Králová
Zveřejnění Intimní lyriky probudí představivost ostatních a podráždí singly. Rytmicky zajímavé bilancování chvil. Pěkné.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.