Vzpomínky na Český ráj

Vzpomínky na Český ráj

20. 7. 2014

V mládí jsem rád jezdil s rodiči na "letní byt" do Českého ráje. Středobodem byl hotel Podháj, odkud jsme podnikali výpravy za poznáním.  Většina pohlednic je z mého archivu,některé stažené z webu.

V galerii jsou ukázky v rozmezí 70.let. Povídání doplním později.

Moje léto 2014
Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Ráda jsem si prohlédla fotografie z míst, která jsem sice navštívila jen dvakrát, ale vtiskla se mi do paměti.
Soňa Prachfeldová
Krásná příroda, také chci více poznat tuto část , hezké fotky
Hana Šorejsová
Český ráj znám od dětství, napsala jsem malý článek - Český ráj, království pohádek a přírodních krás. Obdivuji Vaše stará fota s nádechem nostalgie starých časů.
Zuzana Pivcová
Český ráj miluji, protože pocházím z Lomnice nad Popelkou a to už byl jen skok. Moc děkuji za připomenutí v podobě fotografií a pohlednic.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.