Letos zase bez moře

Letos zase bez moře

29. 9. 2014

Tíží mě nezájem,
jak schránku nevybranou,
kazím si každý den,
myšlenkou zanedbanou.

Já volám dobrý den!
A nemám na vybranou,
prožívám ten svůj sen,
tak někdy na shledanou.

Kde vezmu na nájem,
dávám si drobné stranou
a moře zpívá dál
písničku obehranou.

 

 

 

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Milada Salajková
..schránku nevybranou.. Jitko, to je velmi neotřelý slovní obraz. Povzdech- moc krásně jsi to vyjádřila svými verši.
Vladka Steinová
Jitko,moc hezké!! Také toužím pár let po moři,jak jsem dříve jezdila a byla u různých moří i u oceánů, nyní to nějak nevychází. Ale jeden "dobrý přítel" mi poradil. Líbí se ti Jaderské moře? Pusť si video CROATIA-"staré lásky s mladým srdcem",dívej se, poslouchej "Dubrovački Trubaduri" a šplouchání moře. Můžeš sedět doma u PC, nemusíš se nikam vláčet! A jsi u moře! Dobrý názor, že?
Olga Štolbová
Ahoj Jíťo, hlásí se ještě jedna přítelkyně, Moře je úžasné, ale když třeba zdravíčko nedovolí, musí se hledat radost jinde. Máš prima vnuky, umíš krásné kytičky i fotky, a také pěkné básničky, jako je právě tahle. Díky za ni... *****
Jitka Chodorová
Děkuji všem za povzbudivá slova,Magdalenko,ten den Srdcí a moří,to mě dojalo,jako bych tušila,moje srdce,krom vnuků.je nejblíž mořím. Ale přesto si myslím,že už tam nepojedu,ale třeba se setkám s paní Soňou,a dohoníme to,co jsme letos začaly,ale nestačily do detailů prožít.I pěkné přátelství je srdci blízké,a já mám pocit,že přátel mám na 60tce stále víc,tak všem za to velice děkuji.
Soňa Prachfeldová
Jitko, co není dnes bude zítra, určitě to vyjde a nám oboum také příští rok na delší pokec. Ahojky !
Marie Magdalena Klosová
Milá Jitko,dnes je svátek Srdcí a Moří.Přeji Ti,aby se to Tvé srdíčko co nejdřív k moři přiblížilo.
Marie Magdalena Klosová
Přidávám se k Janě a Zuzce.Funguje to!!!
Zuzana Pivcová
Já bych to také tak cítila, poslat objednávku a už dopředu za ni poděkovat. Pak nebude moře mít na vybranou! :-)
Jana Šenbergerová
Nebuď smutná, Jitko. Pošli Vesmíru objednávku a pusť ji z hlavy. Věř, že bude vyřízena ke tvé spokojenosti. Moc ti to přeji.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...