Moje příležitost: Výstava obrazů

Moje příležitost: Výstava obrazů

24. 11. 2014

Tak se mi podařilo po náléhání kamarádů a přátel uspořádat první výstavu mých fotografií na plátně. Je minimálně do 13. prosince instalována v brněnské kavárně Chat Noir na Lidické třídě vedle hotelu Slovan.

Vernisáž uvedl populární country zpěvák Waldemar Plch a zahrál folkový zpěvák Pavel Foltán. Oběma děkuji za nezištnou pomoc. Musím poděkovat i perzonálu kavárny i kameramanovi spotu Miroslavu Krupicovi, který celé video i sestříhal.

Zvu všechny čtenáře magazínu i60 nejen na obrazy, ale i na dobrou kávu a domácí moučníky.

A kdo nemůže dorazit osobně, toho si dovoluji pozvat alespoň prostřednictvím tohoto videospotu z vernisáže:





Moje příležitost
Autor: Milan Sláma
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Magdalena Klosová
Gratuluji k otevření výstavy a přeji hodně kupců,nebo alespoň obdivovatelů.
Jana Šenbergerová
Děkuji za pozvání, a protože to mám trochu z ruky, aspoň přeji vaší výstavě úspěch. Vaše fotografie se mi líbí.
Miroslav Štorch
Díky za pozvání do Brna na výstavu. Jsem rád, že jste profesionál, který už svá dílka prodává. Je to výměna podle teorie hodnot. Jakou estetickou hodnotu kupující dostane za své peníze. Každému z nás se líbí něco jiného a máme svůj pohled na svět. Jak se říká, každá věc má někde svého kupce, ale musí se k sobě dostat. Vernisáž a výstava je určitě výborná příležitost si vybrat. Škoda jen, že Vaše fotografie jsou "schované" ve videospotu. Malá vernisáž ve fotogalerii na i60-ce by vám jistě neuškodila :-) Vždy se mi líbily Vaše fotografie vybrané jako FOTO-dne.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.