Jak to funguje

Chcete prodat obraz, darovat knihy či sbírku známek, pronajmout chatu nebo nabídnout hlídání či doučování dětí? Hledáte opraváře pračky, sběratele mincí, brigádníka do vaší rodinné firmy nebo někoho, kdo vám poseká trávu na zahradě? Podejte si zdarma inzerát. Bazar propojí vaši nabídku s poptávkou a umožní seniorům najít kupce pro své nabízené věci nebo vyhledat možnost přivýdělku.

Chcete-li vložit inzerát, musíte být přihlášeni na portále i60 (nebo se zaregistrovat). Poté kliknete na odkaz Vložit inzerát, vyplníte potřebné údaje, přičemž si můžete zvolit kategorii z nahraného seznamu (Věci, sbírky, pronájmy, služby), případně vložit vlastní kategorii věcí a služeb, dále nahrajete fotografii nabízené věci a kliknete na odkaz Uložit inzerát. Inzeráty s nabídkami jsou označeny zeleně, poptávané věci a služby jsou označeny růžovou barvou.

Hledáte-li určitou věc či službu, kliknete na růžové tlačítko Hledám, dále-si můžete vybrat kraj, kategorii věcí či služeb, anebo přímo vepsat do políčka Vyhledávání konkrétní věc či službu. Pokud najdete, co hledáte, pošlete prodávajícímu vzkaz. Ten se objeví ve Vzkazech na Vašem bazarovém profilu. Na váš bazarový profil se vzkazy se dostanete kliknutím na modrého panáčka v pravém horním rohu (na kraji horní fotografie).