Oblékání oken je jednoduchá změna
Ilustrační foto: pinterest.com

Oblékání oken je jednoduchá změna

13. 5. 2019

Závěsy, záclony. Stačí je občas vyměnit a byt či dům vypadá jinak, nově, lépe. Jde často o malou investici, kterou si může dovolit každý. Možností, jak obléknout okna do nového, je přitom neuvěřitelně mnoho.

Ten pocit čas od času popadne každého: Byt je starý, nudný, ošklivý. Jenže nejsou finance, síla nebo čas udělat změnu. Čím je člověk starší, tím méně se mu změny v bytech a domech chce dělat. Je to pochopitelné, protože radikální proměny interiérů si žádají hodně peněz, času, sil. Ne každý je ve vyšším věku má.

Jenže mnohdy stačí úplná maličkost, která člověku udělá radost a vnese do prostředí, ve kterém žije, takzvaný svěží vítr. Designéři často radí prostě jen změnit záclony či závěsy. Třeba ty prastaré silonové, bílé, nudné, dát na chvíli spát a místo nich nechat okno holé jen se závěsy.

Nebo ho naopak ozdobit záclonami plnými květů či jiných vzorů. Zkrátka, udělat něco neobvyklého, nového.

Tady je malá inspirace, jak různě mohou okna vypadat.

bydlení vybavení bytu
Hodnocení:
(5 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
OLYMPIJSKÁ TIPOVAČKA 2026

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

Tipovací soutěže se může zúčastnit každý registrovaný čtenář (registrovat se můžete zde), který bude soutěžit pod svým jménem, anonymní profily (přezdívky) či vícečetné profily nejsou přípustné. Rovněž není přípustné, aby z jedné I.P. adresy soutěžilo více soutěžících (to platí i pro rodinné příslušníky). Soutěžící odpovídají na redakcí vypsané tipovací příležitosti, které po celou dobu olympiády najdou soutěžící v sekci Soutěže, rubrice Tipovačka. Tipovat lze vždy až do zahájení jednotlivých sportovních klání (uváděno v SEČ, časy jsou přibližné, protože se starty jednotlivých disciplín mohou posouvat). Za správný tip obdrží soutěžící body - počet bodů je vždy uveden u tipovací příležitosti. Body se postupně sčítají, vyhrávají soutěžící s největším počtem bodů, které se sečtou po skončení zimní olympiády.

Všechny odpovědi musí být číselné, vyjma otázky "Která země získá nejvíce olypijských medailí". Například na otázku "Získá někdo z českých sportovců zlatou medaili? (ANO 1, NE 2)?" odpovídejte číslem 1 v případě, že si myslíte ANO, v případě, že si myslíte NE, vložte do políčka pro odpověď číslo 2. U výsledků hokejových zápasů odpovídejte také čísly a to bez mezer, tedy např. 6:2 (číslo, dvojtečka, číslo bez mezer). POZOR - špatně zapsaný tip nebude uznán!

Redakce si vyhrazuje právo tipovací příležitost zrušit, například z důvodu zrušení závodu kvůli nepřízni počasí.

Pro tři soutěžící s největším počtem bodů máme připraveny věcné ceny. Vítěz získá sportovnín náramek měřící čas, puls, kroky atd., další dva soutěžící pak knižní ceny. V případě zisku shodného počtu bodů rozhodne o vítězích los.

V olympijské tipovačce se zaměříme především na české reprezentanty a samozřejmě na disciplíny, kde lze očekávat zisk některé z medailí. 

Tak neváhejte, zkuste si i vy olympijskou tipovačku.Tipovat můžete už nyní na tomto místě.

 

 

Kvíz i60 - 5. týden

Tento týden budeme relaxovat v lázních. České lázeňství je tématem vědomostního kvízu tohoto týdne.