Ano, dělejme si radost, život nám naděluje všechno možné, od radost až k žalosti. Mně napadlo, že si udělám radost.
Každé jaro jezdíme do Chabařovického zahradnictví, letos jsme ještě nebyli, tím myslím manžela, a tak jsme se s dcerou domluvily, že to napravíme. Dcera mě vyzvedla cestou z práce, Petra jsme nechaly doma, a vydaly jsme se směr Chabařovice. Není to od nás daleko, takže jsme v pohodě zaparkovaly na parkovišti a šly jsme si prohlížet letošní nabídku. Lidí tam naštěstí moc nebylo, prošly jsme si skoro všechno, nakoupily pár kytiček a nasedly do auta, abychom jely na druhé zvolené místo.
Další návštěva se týkala dceřiny lásky, jedná se o koníka, kterého má ustájeného nedaleko ÚL ve Strážkách. Ještě nikdy jsem tam nebyla a byla jsem překvapená, jak je to tam hezké. Těch koníků tam je několik, mám před těmito krásnými zvířaty respekt. Taky jsem si mohla pohladit pejska, který nás přivítal. Překonala jsem svůj strach a všechny ty krasavce jsem si pohladila. Je vidět, že je s nimi opravdu hezky zacházeno a mají se dobře.
Počásí bylo krásné, jsem moc ráda, že jsme si s Terezou zase udělaly hezké odpoledne. Je to už hodně let, kdy jsem si na dovolené v Rousměrově jízdu na koni vyzkoušela, bylo to poprvé a naposledy. Dcera lásku k nim podědila po mé babičce. Přeji všem hezky prožité léto, bez karambolů a úrazů a hodně výletů.