
Potřebují senioři zvláštní ochranu?
12. 11. 2015
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní
příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke
konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv
vulgarismy.
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte přihlásit
Soňa Prachfeldová
12.11.2015 20:24
Určitě by senioři měli být v zákoně zařazeni do zvlášť zranitelné skupiny. Naše populace stárne , dožíváme se vyššího věku a zákonitě to vše přináší osamělým , důvěřivým, bezmocným seniorům, zejména těm nejstarším velká úskalí. Ubližovat dětem a starým lidem je zločin.
Alena Várošová
12.11.2015 20:15
Pokud žijí sami,jak píše Milena neměli by do bytu nikoho koho neznají vpouštět Být informováni nestačí,ale oni jsou i přesto tak důvěřiví,že vždy naletí nějakému parchantovi.
To je hrůza co se dnes děje?
Jarmila Komberec Jakubcová
12.11.2015 16:02
Souhlasím s tím, že je potřeba mít větší ochranu seniorů ale za největší ochranu považuji informovanost.Dnešní senioři by neměli být tak naivní jako byli před 20 léty. Už znají život ve "volné přírodě" a ne ten v "kleci" jako byl za socialismu.Slyší o různých fíglech šmejdů a kdo by jim měl nejvíc pomáhat se v té džungli jsou jejich rodinní příslušníci.
Naděžda Špásová
12.11.2015 13:15
Trochu mě při čtení mrazilo. Bohužel vím, že se tohle děje a co je horší, že tihle grázlové jsou stále vynalézavější. Neštítí se už ničeho a nikdo s tím nic neudělá. Stáří osamělí lidé jsou stále důvěřiví a ohroženi a myslím, že naši zákonodárci s tím nic dělat nebudou, dokud se to nestane někomu z jejich rodiny.
Zpět na homepage Zpět na článek
Doporučujeme
Články z Drbna.cz
Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.
Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:
- Váš nejnovější článek
- Nejnovější komentáře k vašim článkům
- Nové vzkazy od přátel
- Nové žádosti o přátelství
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí.
Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 22. týden
Minulý týden proběhl filmový festival ve francouzském Cannes. Nejen tento festival, ale vůbec světový film, to bude téma kvízu tohoto týdne.
AKTUÁLNÍ ANKETA
Jak jste na tom s cizími jazyky? Domluvíte se v zahraničí?
Ano, bez problémů se domluvím, jsem poměrně dobře jazykově vybaven(a)
Mám průměrné jazykové znalosti, ale domluvím se
Nevím, neměl(a) jsem možnost si to ověřit
Spíše ne, domluvím se jen "rukama nohama"
Ne, cizí jazyky neumím, ale snažím se učit
Ne, nedomluvím se a učit se ani nechci