Poznáte toto nádraží?
FOTO: autorka

Poznáte toto nádraží?

3. 3. 2017

Zdá se, že cestování vlakem může být docela dobrá zábava. Zvlášť nyní, kdy při spatření nějakého nového nádraží už vím, že to bude hádanka pro ostatní na íčku. A tak se ptám: Poznáte toto nádraží?

Město, ve kterém je toto nádraží bude letos slavit 750 let od svého založení. Denně tudy projede nespočet vlaků. Nádražní budova byla pěkně uklizená. Jsou zde občerstvovací místa a automaty na kávu, mimochodem káva byla výborná. A také zde mají WC, jak jinak. A na dveřích cedulička: POUŽITÍ WC 20,-- Kč. Už víte, kde jsem byla?

Fotohádanky nádraží
Hodnocení:
(4.3 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Elena Valeriánová
Hvězdičky nejsou až tak důležité, mám raději komentář.
Jiří Bárta
A ještě jsem opomenul uvést, že v blízkosti tohoto svinovského nádraží (s WC za 20,- Kč !!!) bydlím.
Jiří Bárta
Omylem jsem kliknul na první hvězdičku a chtěl jsem pokračovat až k páté, ale automat do hodnocení vložil pouze tu první. A náprava tohoto omylu už není možná. Takže se autorce článku omlouvám, hodnotím na 5 hvězdiček !
Helenka Vambleki
Neprozrazovala jsem, jezdím sem třikrát týdně...a mimo jiné je na fotkách knihobudka, která mne inspirovala a podobnou jsme zřídili i v Bohumíně a stará se o ni knihovna za pomoci několika seniorek, jednou z nich je Květinka. Ty komíny jsou Elektrárna Třebovice.
Alena Vávrová
Dnes jsem neměla čas hádat a hledat, ale je pravda že to není jediné nádraží, kde je WC za dvacku ;-) .
Elena Valeriánová
Tak já to už teda odtajním.Vidím, že to byla velm i snadná hádanka. Ano, je to Ostrava Svinov.
Lenka Hudečková
Neznám ho, ale už vím :-)
Marie Seitlová
Znám moc dobře, v úterý jsem tam s přáteli byla. Je to O-----a S----v.
Anna Čípová
Vím a doplním, že dříve se železniční stanice jmenovala O-V a později O-P.
Jana Šenbergerová
Znám jediné nádraží, kde je WC za tuto cenu a jezdíme tudy na Třinec. O kousek dál jsme našli levnější, za 10. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
OLYMPIJSKÁ TIPOVAČKA 2026

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

Tipovací soutěže se může zúčastnit každý registrovaný čtenář (registrovat se můžete zde), který bude soutěžit pod svým jménem, anonymní profily (přezdívky) či vícečetné profily nejsou přípustné. Rovněž není přípustné, aby z jedné I.P. adresy soutěžilo více soutěžících (to platí i pro rodinné příslušníky). Soutěžící odpovídají na redakcí vypsané tipovací příležitosti, které po celou dobu olympiády najdou soutěžící v sekci Soutěže, rubrice Tipovačka. Tipovat lze vždy až do zahájení jednotlivých sportovních klání (uváděno v SEČ, časy jsou přibližné, protože se starty jednotlivých disciplín mohou posouvat). Za správný tip obdrží soutěžící body - počet bodů je vždy uveden u tipovací příležitosti. Body se postupně sčítají, vyhrávají soutěžící s největším počtem bodů, které se sečtou po skončení zimní olympiády.

Všechny odpovědi musí být číselné, vyjma otázky "Která země získá nejvíce olypijských medailí". Například na otázku "Získá někdo z českých sportovců zlatou medaili? (ANO 1, NE 2)?" odpovídejte číslem 1 v případě, že si myslíte ANO, v případě, že si myslíte NE, vložte do políčka pro odpověď číslo 2. U výsledků hokejových zápasů odpovídejte také čísly a to bez mezer, tedy např. 6:2 (číslo, dvojtečka, číslo bez mezer). POZOR - špatně zapsaný tip nebude uznán!

Redakce si vyhrazuje právo tipovací příležitost zrušit, například z důvodu zrušení závodu kvůli nepřízni počasí.

Pro tři soutěžící s největším počtem bodů máme připraveny věcné ceny. Vítěz získá sportovnín náramek měřící čas, puls, kroky atd., další dva soutěžící pak knižní ceny. V případě zisku shodného počtu bodů rozhodne o vítězích los.

V olympijské tipovačce se zaměříme především na české reprezentanty a samozřejmě na disciplíny, kde lze očekávat zisk některé z medailí. 

Tak neváhejte, zkuste si i vy olympijskou tipovačku.Tipovat můžete už nyní na tomto místě.

 

 

Kvíz i60 - 5. týden

Tento týden budeme relaxovat v lázních. České lázeňství je tématem vědomostního kvízu tohoto týdne.