Elegantní šaty - noční můra zralých žen
Ilustrační foto: pinterest.com

Elegantní šaty - noční můra zralých žen

29. 4. 2019

Připadám si v nich stará, usedlá. Nemám příležitost je vynosit. Neseženu žádné vhodné pro mou postavu. Raději mám kalhoty, košile, trička. To jsou slova mnoha zralých žen. V ležérních, ba přímo sportovním oblečení se mnohé seniorky cítí lépe než v elegantních šatech. Je to škoda, říkají muži.

Z mnoha průzkumů na téma, co se mužům líbí na ženách, zpravidla vyplývá, že by se pánové přimlouvaly, aby se ženy oblékaly více žensky. To znamená, občas vyrazily v šatech, sukních, romantických halenkách. Tedy přesně v tom, čeho se ženy často děsí a čím více jim je let, tím více takový styl vytlačují ze svých skříní a šaten.

Není divu. Dnešní ženy žijí mnohem rychlejší život a tomu přizpůsobily styl oblékání. Chodit v kalhotách a teniskách či mokasínách je pohodlnější než cupitat v úzkých šatech a na podpatcích. Navíc, čím je žena starší, tím mívá větší problém najít šaty, které by jí seděly a nevypadala v nich jako usedlá paní. Je to i tím, že si ženy čím dál méně dávají šít oblečení na míru a tím pádem v konfekci mají problém najít něco, co jim padne. U trička či volné košile je to v podstatě jedno, ale u šatů či sukní se mnohem více projeví, jestli sedí a sluší.

Jenže, když se pak někde objeví zralá žena oblečená takzvaně za dámu, často budí pozornost a obdiv. Právě proto, že takto chodí oblečených žen čím dál méně.

Tak tady je malá inspirace, že elegantní móda pro zralé ženy existuje a může slušet.

móda
Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jarmila Komberec Jakubcová
V září se vdává moje nejstarší vnučka a protože má celou svatbu do růžova a na zámku, chci jít v šedivých šatech a sako starorůžové. Moc se mi líbí model č. 3.
Zorka Horká
Všechny pěkné, jen snad u předposledního modelu bych asi schovala kolena....kapánek delší by šaty udělaly možná větší parádu :-)
Hana Rypáčková
Pro mne jednička a,devitka..
Věra Ježková
Hezké. Ale nejsem šatová. Na přehlídce jsem měla na sobě šaty po mnoha letech. Kromě letních, které mám dvoje.
Jana Šenbergerová
Vybrala bych si. Na všední den 4, ke slavnostním příležitostem 8,9,10. Jen je někde koupit. Líbí se mi, ale není jisté, jestli bych se v nich i dobře cítila. Krajky nejsou mými favoritkami, jsem spíše sportovního ražení.
Dana Puchalská
Určitě bych si vybrala. Moc se mi líbí šaty číslo 4. I ostatní jsou velmi elegantní. Já mám radši malounko sportovní střih.
Jitka Hašková
Jedny šaty bych si vybrala a to moda4. Rozhodně bych si k nim nevzala hnědé doplňky, zvolila bych červené nebo bílé. Jsem staromódní a hnědá se mi k tomu nehodí. Ostatní šaty jsou krásné, ale nemají límeček - ještě jedny do žluta, ale to není moje barva.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 24. týden

Jaro kvete všemi barvami a právě česká květena bude tématem vědomostního kvízu tohoto týdne.