Foto: autorka
To je tedy Terno!
21. 8. 2019
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní
příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke
konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv
vulgarismy.
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte přihlásit
Jarmila Komberec Jakubcová
21.8.2019 15:00
Prodejny Terno neznám a ani jsem se s nimi tady v Plzni nesetkala, ale dík - porozhlédnu se po Plzni.
Danka Rotyková
21.8.2019 14:34
Přeji všem malým obchodům a obchůdkům hodně zdaru. Na Praze 11 si o nich mohu jen nechat zdát. Nakupuji tedy hlavně dopoledne v Lidlu a Albertu, a to bez problémů.
Libuše Křapová
21.8.2019 14:27
U nás je Jednota a Hruška, ale pro velé nákupy si jezdím do Kaufladu - mimo hlavní slevové dny, nemám moc ráda tlačenici. S nevraživostí se tam setkávám minimálně, ponejvíce ještě tak od personálu. měli tehdy asi nové a nezpracované, už je to tase lepší. Do těchmístních obchodů chodímtak málo proto, že jsou o hodně dražší a hlavně u Jednoty je velmi, ale opravdu velmi mizerná zelenina a ovoce.
Elena Valeriánová
21.8.2019 14:00
Taky bych byla vděčná za takové Terno, ale u nás pouze Hruška jistí to, že neumřeme hlady. Nerada nakupuji třeba v Kauflandu ve slevové dny, ale až na jednu výjimku jsem se nesetkala s nevraživostí mezi nakupujícími. Bohužel ty malé obchůdky, vesnické krámky už na vesnici nenajdete.
Naděžda Špásová
21.8.2019 13:49
Zuzko, to Terno je fakt terno. U nás jsou taky jen řetězce a teď si ještě velkou prodejnu otevřeli Vietnamci, aby měli kde prát špinavý prachy. Tak si to hezky užijte. :-)
Dana Puchalská
21.8.2019 13:34
Nevěděla jsem že takový obchod existuje. Držím mu palce,ať prosperuje.
Marie Doušová
21.8.2019 13:26
TERNO jsem neznala a dík za foto a přiblížení sortimentu této prodejny. Škoda , že u nás není.
Hana Nováková
21.8.2019 13:11
Dodnes miluji malé obchůdky, s řadou prodavačů se osobně znám, pohovoříme, pofoukáme si bolístky a skoro vždy něco nakoupím. Uvítala bych Terno s potravinami, někdy mi řetězce lezou na nervy, lidé v nich se neumí pohybovat, když nemůžete projet a řeknete: s dovolením, koukají se nevěřícně, cože po nich chcete, zvláště pak, pokud jsou slevové dny a to proto, protože mají papír A4 popsaný z obou stran, košík plný jako kdyby čekali invazí mimozemšťanů a navíc a to bohužel, jsou odkázání na hole. Nesnáším tyto dny a proto v nich nenakupuji. Když je něco menší a útulnější, vždy to na mě nějak lépe působí.
Anna Potůčková
21.8.2019 12:52
Také mám raději menší prodejny, kde se navíc můžu pohnout. Ty úzké uličky mně odrazují od častějších návštěv velkoprodejen
Věra Ježková
21.8.2019 12:03
Přeji Ternu dlouhou existenci a spoustu spokojených zákazníků. (Jo, kde jsou ty časy, kdy jsem chodila do konzumu u nás v domě…)
Zpět na homepage Zpět na článek
Doporučujeme
Články z Drbna.cz
Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.
Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:
- Váš nejnovější článek
- Nejnovější komentáře k vašim článkům
- Nové vzkazy od přátel
- Nové žádosti o přátelství
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí.
Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 21. týden
Všímáte si kolem sebe na loukách a pastvinách těch krásných květů? Tak si pojďme tento týden v našem kvízu vyzkoušet, které luční kvítí znáte...
AKTUÁLNÍ ANKETA
Jak jste na tom s cizími jazyky? Domluvíte se v zahraničí?
Ano, bez problémů se domluvím, jsem poměrně dobře jazykově vybaven(a)
Mám průměrné jazykové znalosti, ale domluvím se
Nevím, neměl(a) jsem možnost si to ověřit
Spíše ne, domluvím se jen "rukama nohama"
Ne, cizí jazyky neumím, ale snažím se učit
Ne, nedomluvím se a učit se ani nechci