Proč?
Ilustrační foto: pixabay.com

Proč?

14. 7. 2020

Absolvovala jsem a ukončila U3V medicínu "Biologii člověka" na 1. lékařské fakultě UK v Praze.

Byl to velmi těžký obor a já se s úctou a pokorou skláním před lékaři všech lékařských oborů.

Už při studiu mě zaujala historie lékařství a začala jsem se jí zabývat. Objevuji mnoho nových a pro mě krásných informací, o které bych se ráda s ostatními podělila a předala je dál.

Velmi mě potěší reakce na příspěvky a možná, že nás bude víc, které toto krásné téma bude zajímat. Budu ráda za případná doplnění o nové informace. 

 

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Kollinová
Paní Renáto, co jste nabídla by mohlo být příslibem zajímavé tvorby. Po nahlédnutí na Váš profil už si nejsem jistá.
Daniela Řeřichová
Určitě si moc ráda přečtu Vaše články z historie lékařství. I ve svém věku se pořád učím. Myslím, že právě tento portál je výjimečný tím, že si uživatelé navzájem sdělují své zkušenosti, a tím se zajímavou formou vzdělávají.
Věra Ježková
Prima. Ráda si budu vaše příspěvky číst.
Zuzana Pivcová
Paní Renato, dva články zaslané ke zveřejnění již máte uchystané a záhy vyjdou zde mezi čtenářskými články, nejen v blogu.
Renáta Pouchová
Založila jsem blog, ve kterém bych si přála jednoduše a srozumitelně sdílet s ostatními uživateli i60 své získané poznatky z historie medicíny, s využitím literatury. Můj vstupní popis Proč? zakládám blog se dostal mezi nové články a tak se stal pro většinu nesrozumitelným. Prosím všechny o pochopení a kdo má zájem může si už první příspěvky přečíst. Ostatní nechť prominou mou troufalost, vždyť je to jen koníček! Žádný mentoring ani poučování. Děkuji a přeji všem příjemné prožití léta.
Soňa Prachfeldová
Někdo musí začít a to ten, kdo již něco zná. Vím, že nic nevím.
Jana Šenbergerová
Proč ne? Sem s tím a pak se uvidí. :-)
Věra Lišková
Historie lékařství je zajímavá, u některých nemocí trvalo déle, než se zjistilo, co je jejich příčinou. Nejedná se o léčení, takže může i laik popsat zajímavě tuto historii objevů, na některé se přišlo jen shodou příznivých okolností.
Jana Kollinová
Blahopřeji k ukončení U3V a těším se na další Vaše příspěvky na i60.
ivana kosťunová
Určitě bude dobré, když nějaký příspěvek pošlete a vždy se najde někdo, koho zrovna tohle téma zaujme a poskytne vám zpětnou sazbu v komentáři

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 16. týden

Tento týden se ve vědomostním kvízu podíváme do evropských měst.