Kdo vyhrál naši tenisovou tipovačku?
Vítěz Austrlian Open Novak Djokovič. FOTO: tennishead.com

Kdo vyhrál naši tenisovou tipovačku?

21. 2. 2021

První letošní tenisový grandslam - Australian Open skončil. Vítězi dvoutýdenního klání se stali Japonka Naomi Ósakaová a Srb Novak Djokovič. Titul z Melbourne ale putuje i do Česka, díky Barboře Krejčíkové, která vyhrála turmaj v mixu po boku Američana Rajeeva Rama.

Český tenis byl v Austrálii vidět i díky dalším českým tenistkám. Do finále ženské čtyřhr se dostaly Barbora Krejčíková spolu s Kateřinou Siniakovou, skvělou formu v Melbourne předvedla Karolína Muchová, která došla až do semifinále, kde padla s Američankou Bradyovou.

Pro české fanoušky, ale i pro soutěžící v naší tenisové tipovačce bylo však asi zklamáním brzké vyřazení nejlepších českých tenistek Karoliny Plíškové a Petry Kvitové. Právě tyto dvě tenisové dámy byly v tipovačce uváděny nejčastěji jako vítězky Australian Open.

Jak to tedy dopadlo?

Ještě před posledním finálovým zápasem mezi Djokovičem a Medveděvem byl v čele tipovačky pan Miroslav Országh se 151 body před paní Jitkou Chodorovou a paní Libuší Křapovou, které měly obě 144 bodů.

Po započtení tipů na poslední zápas turnaje a tipu na celkového vítěze Australian Open mezi muži, vypadá konečné pořadí teniové tipovačky takto:

1. místo - Miroslav Országh 176 bodů
2. místo - Jitka Chodorová 171 bodů
3. místo -  Luboš Suchý 168 bodů

Gratulujeme prvním třem vítězům, kteří se mohou těšit na knižní ceny!

Poděkovat i poblahopřát se ale sluší i ostatním čtenářům, kteří se naší tipovačky zúčastnili a hráli ji až do konce. Tenisová tipovačka je vždy velmi těžká, ale zároveň napínavá až do konce. Tak zase někdy příště u dalších sportovních klání.

 

Tipovačka
Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(5.1 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Čípová
Gratuluji vítězům a redakci děkuji za možnost si vyzkoušet tipovat.
VANDA Blaškovič
Jitko, :)
Jitka Chodorová
Já taky všem děkuji, hlavně Vandě, která to snad prožívala se mnou, ostatním oceněným gratuluji, bylo to velmi zajímavé a napínavé, mně hodně pomohly otázky konečných zápasů a hlavně jsem tipovala Djokoviče a Ósakaovou. Takže sportu zdar a tenisu zvláště. Díky za takovou soutěž v této neutěšené době.
Jiřina Urbánková
Blahopřeji výhercům a moc děkuji p. Raškovi za bezvadnou soutěž. Už teď se těším na další tenisovou Tipovačku.
Jana Kovářová
Gratulace výhercům.
Blanka Macháčková
Děkuji redakci za možnost zpestřit si tyto prazvláštní dny. Byl to litý boj až do konce. Moc gratuluji nejlepším a taky Ivaně Kostuňové, která mě v rovince zdrcujícím závěrem předstihla.:-)
Dana Puchalská
Gratuluji vítězům.
VANDA Blaškovič
Jitko, Ty jsi borec! A ještě jsi poskočila na druhé místo! To musíš mít radost a já s Tebou! Fakt gratuluji!
Lenka Měkotová
Děkuji redakci a blahopřeji výhercům.
Marie Seitlová
Gratuluji výhercům.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.