Jakpak je dnes u nás doma?
Foto: autorka

Jakpak je dnes u nás doma?

5. 4. 2021

Po sobotním nevlídném počasí se v neděli ráno probudily Vratislavice do slunečního jasu. Přestože jsem schopná vydat se na cesty za každého počasí, přeci jen, sluníčko je sluníčko. Tentokrát vás pozvu na můj oblíbený okruh, který začíná asi dva kilometry od našeho domu. Projdu les a už jsem ve volné přírodě, která se každým dnem mění. Nebudu se rozepisovat, dala jsem si práci s popisem fotek, snad vás trochu pobaví. Přijměte mé pozvání, které opravdu už jarem zavání.

Loukou, cestou, silnicí, projděte se s Berticí:)))

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 25 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Vávrová
Prima, Evičko a díky.
Věra Ježková
Milá Bertice, to je krása. Děkuju za procházku. :-)
Marie Novotná
Nebe jako šmolka a ta holka courá . :-) Hezky jsi to nafotila.
Alena Tollarová
U nás v neděli také byl doslova božíhodový den s nebem jako vymalovaným. Prošla jsem se s Tebou po Tvém okolí. Vratislavicemi jsme projížděli loni o prázdninách a říkala jsem si, jak tam máte pěkně. Mám ráda vypíchnuté stromy - solitéry, kterých tu máš několik. Pamatují možná lepší časy věcí, které někdo neváhá dotáhnout a odhodit někam k lesu nebo dokonce až do lesa. To moje hlava nedokáže pochopit. Choď dál a foť všechno zajímavé, co potkáš. Však Ty víš :)
Libuše Křapová
Evi, díky za procházku, byla jsem tam s tebou :-) Ale ne, my byli v lese u nás a také jsem hledala a pojmenovávala jarní kytičky. Na jednu jsem si za boha nemohla vzpomenout, až doma jsem si našla , že je to dymnivka. Tu tvou neznámou také neznám :-)
Jana Šenbergerová
Krásná komentovaná procházka. Sedím doma, ale musím napsat, že i virtuální je lepší než žádná. Ráda bych si ji s tebou zopakovala, až bude jaro v plném proudu.
Elena Valeriánová
Je jen na nás, jak si den uděláme. A pak taky na přátelích, když se s námi podělí o své zážitky, o krásu , kterou viděli, potkali. I když ta krása je zakletá ve starém kufru o matraci nemluvě. Vymýšlím si k ni příběh, takový lidský, zemitý. Jak se na ni kdosi kdysi miloval, přebalovat dítko, a pak ji vyhodil třeba i s tím milým. A nebo to může jen příběh o lidské hlouposti. To bud ono, toto do přírody opravdu nepatří! Evo, užívám si s tebou fotky i popisky, Děkuji.
Marie Seitlová
Prošla jsem se s Berticí krásnou krajinou i s komentářem u fotek, děkuji ti.
Zuzana Pivcová
Prošla jsem se s Tebou, i když o den později, Snad se tam dnes v těch hezkkých místech nemusíte brodit sněhem. Máš hezké bydlení.
Marie Ženatová
Milá Evičko máš skutečně nádherné okolí. Ta lavečka k odpočinku je skutečně lákavá - i já bych v mém okolí takových laveček občas potřebovala víc*

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 23. týden

Máte rádi kávu? Pijete ji denně? A co o ní víte? To odhalí kvíz tohoto týdne.