Fotoreportáž: Když se červen ČERVENÁ
Foto: autorka

Fotoreportáž: Když se červen ČERVENÁ

13. 6. 2021

V nedávných dnech jsem se zúčastnila malé fotografické soutěže na jednom webu, kam občas přispívám svými neumělými fotkami. Téma zmíněné soutěže bylo: Červená.

Nebudete mi věřit, ale nemohu se té barvy zbavit. Všude vidím, hledám i nalézám něco červeného. Je sotva polovina měsíce června a moje sbírka „červených“ fotek je docela obsáhlá.

„Červená je teplou stimulující barvou. Oživuje nás a dodává nám odvahu. Symbolizuje krev, vitalitu, sílu života a energii. Lidé s oblíbenou červenou barvou rádi šíří po okolí svoji srdečnost, upřímnost a touhu po spravedlnosti, ale mohou se také nechat unést k tvrdohlavému prosazování svých omezených názorů až k agresivitě.“ (zdroj: internet)

Zavřete oči a představte si červenou barvu a její bohatou škálu odstínů. V tomto nádherném měsíci červnu, kdy jaro přechází v léto, najdete spoustu záběrů, kde bude prim hrát právě červená barva. Ranní rozbřesk, rozkvetlé pivoňky, trpaslík s červenou čepicí, čáp s červeným zobákem, zapomenutý kbelík. A vlčí máky. Ano, červen mi symbolizují právě rozkvetlé rudé máky vlčí.

A kterou barvu si vyberete vy?

Snad vás nebude nudit moje fotogalerie s názvem ČERVENÁ.

Děkuji, vaše Elena

fotografování Moje barva
Hodnocení:
(5 b. / 34 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jindra Hubačová
Výborný nápad , krásné fotečky.
Soňa Prachfeldová
Moc krásné
Eliška Murasová
Eli, skvělý nápad s barvou červenou, moc pěkné a zajímavé fotky, potěšila jsem se!
ivana kosťunová
Originální nápad - a vytěžila jste z něj maximum. Mí favorité - Nalezené zátiší a Tulipány u plotu. Skvělé- umíte.
Libuše Kilarská
Gratuluji! Krásné fotografie.
Vladislava Dejmková
Také jsem se snažila přispět fotkami do jedné soutěže, kde bylo téma “červená”, ale zdaleka jsem neměla tolik zajímavých napadů. Červenou mám ráda, zrovna jsem to napsala do komentáře u článku o nebeské modré.
Eva Mužíková
Krásné fotky Eleno. Po prohlédnutí jsem se zamyslela, proč červená barva nepatří k mým oblíbeným v oblečení. Vždyť je tak koukavá, asi bych si měla alespoň jeden červený kousek koupit.
Blanka Lazarová
Barva je zajímavé téma na soutěž a hned mě napadlo jak jste dopadla. Tak teď už to vím a vůbec se nedivím. Fotíte fakt dobře. Některé věci by mě vůbec nenapadly, že se dájí tak nápaditě vyfotit. A " vo tom to je ". Červenou mám i nemám ráda. Jak na čem. Ale v každém případě ji mám spojenou s rudými růžemi a vlčími máky, které mám ráda. :-)
Elena Valeriánová
Martino, to Nalezené zátiší byla první fotka, kterou jsem na téma Červená pro tu soutěž vyfotila. Dobré na tom je, že to bylo doma na dvoře u sousedovic garáže.
Elena Valeriánová
Děkuji vám všem. Aničko Č., já jsem všechny fotky nafotila v prvních červnových dnech. Nehledej v archivu, je zábavné objevovat nové cíle. Těším se na tvé fotky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.