Fotoreportáž: Setkání ve Frenštátě pod Radhoštěm
Foto: autorka

Fotoreportáž: Setkání ve Frenštátě pod Radhoštěm

26. 6. 2021

Na úterý 22. června jsem se těšila. Po delší době uvidím milé lidičky, které jsem poznala na íčku. Eliška Murasová připravila na tento den setkání ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Ale znáte to. Když se člověk na něco moc těší, vždy se vyskytne problém. Tentokráte to byl vydatný déšť. Očekávala jsem telefonát od Elišky, zda akci nezruší. Nezavolala, tak jsem jela. Naštěstí přestalo pršet a vyklubal se horký letní den.

Jste zvědaví, jaký byl program setkání? Prohlídka města, oběd s kávičkou a návštěva areálu Horečky. Eliška nám ukázala zajímavé památky a přiblížila jejich historii. Zavedla nás na radnici, kde je umístěna originální socha Radegasta. Po dobrém obědě následoval přesun z restaurace do kavárny. A stále se povídalo. Musely jsme se vypovídat, když jsme se tak dlouho neviděly. Během procházky na Horečkách jsme obdivovaly krásu valašské krajiny. Zaujala zvonička, která je symbolem boje místních lidí proti úmyslu těžit v Beskydech uhlí. Poseděly jsme u skokanského můstku a pozorovaly, s jakou lehkostí plachtí vzduchem mladí skokani.

Po více než sedmi hodinách nastal čas loučení. A protože nám spolu bylo moc prima, tak se snad brzy sejdeme znovu. Díky Elišce jsme měly krásný den plný zážitků.

Poznámka: nepodařilo se mi zachytit paní Evu (sestra Jarky), která přicestovala z Prahy.

cestování fotografování
Hodnocení:
(5.1 b. / 19 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jaroslava Handlová
Aničko, děkuji Ti za pěkné přiblížení celkové atmosféry článkem i pěknými fotkami. Zdobí Tě až přílišná skromnost - neuvedla jsi svoji velkou zásluhu - poskytnutí míst ve svém autě při výletu na Horečky a potom odvoz Evy a mě do Rožnova (kde jsme pokračovaly ve vícedenním pobytu). Vše vyšlo krásně, včetně rozmarů počasí - od slunečného, přes mlhu na Pustevnách a Radhošti, ale i liják v Rožnově a dlouhou noční bouřku tamtéž (tornádo se nám naštěstí vyhnulo). Rovněž děkuji především Elišce, ale i všem zúčastněným ve Frenštátě. Těším se na další setkávání.
Anna Čípová
Děkuji za milé komentáře. Fotoreportáž jsem připravila jako poděkování Elišce. Škoda, že se článek neobjevil na hlavní stránce. Ne kvůli mně, ale kvůli skvělé partě, pro kterou bezva program připravila Eliška. Dano, dej vědět, kdy do našich končin zavítáš. Třeba se podaří uspořádat setkání.
Martina Růžičková
Moc hezká fotoreportáž s bezvadnými popisky. Jsem ráda, že se vám podařilo setkání uskutečnit a že jste si ho užily.
Alena Vávrová
Vaše setkání mě potěšilo, tak jako i jiné - je krásné, že stará íčková přátelství trvají. Na sraz v Beskydech zorganizovaný Aničkou moc ráda vzpomínám. Děkuji.
Mirka Motyková
Aničko, děkuji za pěkné povídání.....Bylo moc fajn se zase vidět a pěkně si "pokecat" a zasmát se. Tak zase někdy......
Eliška Murasová
Andulko, děkuji za článek a fajnové fotky, i když vidím jen na mobilu. Těší mě, že vás Frenštát a Beskydy okouzlily a setkání se tak povedlo! Aničko, ale není pravda, že tam chybí jen Eva, nejsi ani Ty. Budu muset napravit, až se dostanu k PC. Já ještě zůstávám ve Frenu, je to moje druhé "doma". Pisu na mobilu a to je děsná dřina.
Anna Potůčková
Aničko Beskydy mám moc ráda a mám tam i rodinu a také kamarádku. Mrzí mě, že jsem kvůli stěhování nemohla být s Vámi. Díky za fotky a určitě je fajn, že jste se takto setkaly
Eva Mužíková
Aničko, Ty nikdy nezklameš. Pečlivě popsané fotky si vždy ráda prohlédnu.
Helenka Vambleki
Fajn, že jsem mohla být u toho, moc mi to setkávání chybělo :-) K obědu byla kuřecí rolka plněná špenátem a rýže a všichni jsme si pochutnali.
Dana Puchalská
Nad'o, Frenštát je město, které stojí za prohlédnutí. Mě se tam líbí.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 23. týden

Máte rádi kávu? Pijete ji denně? A co o ní víte? To odhalí kvíz tohoto týdne.