Fotoreportáž: Srpnová neděle
Foto autorka

Fotoreportáž: Srpnová neděle

9. 8. 2021

Je srpnová neděle, venku sice fouká, ale jinak je teplo. Chtělo by to na chvíli někam do přírody. Ano, kam jinam, nejbližší cíl je Střížák. Nejdřív jsem si říkala, že nebudu fotit, pro jistotu jsem si ale foťák vzala a myslím, že jsem udělala dobře. Příroda se projevila jako chameleon a modrobílá nad námi, zelená před námi, neměly chybu. Sice se trochu bojím, ale bylo by mi líto se s vámi nepodělit o krásu na zemi a na nebi. Aspoň já to tak vidím.

Zvu vás na malou nedělní procházku a doufám, že vás neunudím k smrti.

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 22 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lenka Hudečková
Paráda
Alena Velková
Tak to nemá chybu :-)
Martina Růžičková
Krásná modrozelenobílá podívaná :-)!
Alena Tollarová
Jistota je jistota. Když jsou na obloze tak krásné mraky a příroda je sytě zelená, to je ta nejlepší kombinace a není radno nechávat foťák doma.
Anna Čípová
Naďo, děkuji za možnost se projít tvým krajem.
Zuzana Pivcová
Naďo, hezká procházka a ty dvě barvy k sobě moc jdou. Vždyť i v barevném spektru (i v duze atd.) jsou vedle sebe. Mně se jednou děti po mém přistěhování do Týna také posmívaly, že zelená a modrá pro blázna je dobrá (měla jsem modrý svetr a zelené manšestráky). Inu,nebylo jaksi na výběr.
Jana Šenbergerová
Tato zelená a modrá pro všechny je dobrá, nejen pro blázny, jak jsme deklamovali jako děti. Všimla jsem si, že i u nás teď bývá nádherné nebe, ale náš foťák většinou leží v obýváku. Budu se muset polepšit.
Marie Novotná
Snad všechny odstíny modré i zelené.Hezké pokoukáníčko.
Alena Vávrová
Pastva pro oči, jak na zemi, tak na obloze.
Dana Puchalská
Opravdu krásné fotky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
OLYMPIJSKÁ TIPOVAČKA 2026

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

Tipovací soutěže se může zúčastnit každý registrovaný čtenář (registrovat se můžete zde), který bude soutěžit pod svým jménem, anonymní profily (přezdívky) či vícečetné profily nejsou přípustné. Rovněž není přípustné, aby z jedné I.P. adresy soutěžilo více soutěžících (to platí i pro rodinné příslušníky). Soutěžící odpovídají na redakcí vypsané tipovací příležitosti, které po celou dobu olympiády najdou soutěžící v sekci Soutěže, rubrice Tipovačka. Tipovat lze vždy až do zahájení jednotlivých sportovních klání (uváděno v SEČ, časy jsou přibližné, protože se starty jednotlivých disciplín mohou posouvat). Za správný tip obdrží soutěžící body - počet bodů je vždy uveden u tipovací příležitosti. Body se postupně sčítají, vyhrávají soutěžící s největším počtem bodů, které se sečtou po skončení zimní olympiády.

Všechny odpovědi musí být číselné, vyjma otázky "Která země získá nejvíce olypijských medailí". Například na otázku "Získá někdo z českých sportovců zlatou medaili? (ANO 1, NE 2)?" odpovídejte číslem 1 v případě, že si myslíte ANO, v případě, že si myslíte NE, vložte do políčka pro odpověď číslo 2. U výsledků hokejových zápasů odpovídejte také čísly a to bez mezer, tedy např. 6:2 (číslo, dvojtečka, číslo bez mezer). POZOR - špatně zapsaný tip nebude uznán!

Redakce si vyhrazuje právo tipovací příležitost zrušit, například z důvodu zrušení závodu kvůli nepřízni počasí.

Pro tři soutěžící s největším počtem bodů máme připraveny věcné ceny. Vítěz získá sportovnín náramek měřící čas, puls, kroky atd., další dva soutěžící pak knižní ceny. V případě zisku shodného počtu bodů rozhodne o vítězích los.

V olympijské tipovačce se zaměříme především na české reprezentanty a samozřejmě na disciplíny, kde lze očekávat zisk některé z medailí. 

Tak neváhejte, zkuste si i vy olympijskou tipovačku.Tipovat můžete už nyní na tomto místě.

 

 

Kvíz i60 - 5. týden

Tento týden budeme relaxovat v lázních. České lázeňství je tématem vědomostního kvízu tohoto týdne.