Fotoreportáž: Abstinenční příznaky
FOTO: autorka

Fotoreportáž: Abstinenční příznaky

28. 8. 2021

Ano, opravdu se jedná o abstinenční příznaky. Ty mohou být na spoustu věcí, např. na alkohol, tabák, sex a spoustu dalších. Můj absťák se týká přírody, ano přírody. U mě se projevuje tím, že jsem roztěkaná. A to se mi přihodilo v úterý 24.8. odpoledne. To bylo tak. Od pondělí bylo počasí pod psa, zamračeno, chladno a deštivo. Po obědě sedíme v obýváku u kávy, a jak tak koukám ven, co nevidím? Za oknem se na nás smálo slunce v plné parádě a já najednou pocítila, že prostě musíme ven. No jo, ale kam? Vyhrála to Milada, naposledy jsme tam byli na jaře a už pár let se k jezeru podíváme minimálně čtyřikrát v roce. Připraveni jsme byli bleskově a šup do auta.

Tentokrát jsme to vzali přes obec Roudníky. Sešli jsme lesíkem na silnici a už jsme viděli naši oblíbenou Miladu. Příroda má tu možnost a potřebu se neustále proměňovat, takže na rozdíl od jarní procházky to nyní bylo všechno fakt zarostlé. Zřejmě tím, jak bylo pořád mokro a deštivo, všechny stráně kolem jezera jsou porostlé hustými stromy, tráva na loukách je do pasu a rákosí? Rákosí je všude, kam se podíváš, šli jsme po cestě směrem k Trmicím a až na malé výjimky jsme neviděli vodu, jen slyšeli.

Samozřejmě, že foťák byl připraven, a mohu s klidem říct, že bylo co fotit. Lidí tam bylo ze začátku opravdu málo, až tak po čtvrté hodině to trochu zhoustlo, ale to už jsme se my pomalu vraceli k autu. Po dvou hodinách chůze v krásném prostředí mi bylo opravdu moc dobře, absťák byl tentam. Poslední fotky vody jsou od rybníka před Chabařovicemi.

Zvu vás na procházku k Jezeru Milada, fotek je zase trochu víc, ale jinak to nejde, třeba vás to naláká taky někam vyrazit. Přeji všem hezké babí léto.

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 24 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lenka Hudečková
Naďo, jako vždy, krásné fotky Vaší oblíbené Milady...a já původně myslela, že máš absťák po houbách. My jsme byli v úterý, něco i donesli, ale je nyní dost sucho zase.
Naděžda Špásová
Děkuji všem za slova chvály, je to pro mně moc důležité, jinak už bych toho nechala. :-)
František Matoušek
Tradičně výstižná reportáž doplněná pěknými fotkami popisující téměř detailně okolí Milady i jísamotnou. Kdyby to nebylo tak daleko, teď mi hodinky ukazují 16:33 hod. tak bych se tam snad rozjel.
Daniela Řeřichová
Naďo, vezmi mě někdy s sebou. Asi nejsem sama, koho jsi Miladou namlsala. ☺
Alena Velková
Moc hezký výlet.
Jan Zelenka
Milada je moc hezké místo. A taky jméno. Jednu Miladu jsem ve 14 letech děsně miloval. Já mám zase absťák po teplu, slunci, moři a trochu po Alpách. Příroda dovede dušičku pořádně zahřát. Moc pěkné, Naďo.
Marie Seitlová
Pěkná procházka kolem Milady.
Hana Řezáčová
Krása! Musela jsem si o jezeru něco přečíst, o jeho existenci jsem nic nevěděla ... Jsme malá zem, přesto se nedá objet a vidět vše, a přitom je tolik krásných míst!
Dana Puchalská
Nad'o,nějak nestíhám číst všechny články.... Mám toho víc než dost. Ani se Ti nedivím,že máš Miladu ráda. Jedním slovem je fakt n á d h e r n á. Děkuju. .
Elena Valeriánová
Tak to máš děvče svatou pravdu. Letos je příroda jedním slovem bujná. Tolik zeleně a tak na husto, to už dlouho nebylo. Velice ráda bych se kolem Milady prošla s tebou, tak díky alespoň za virtuální procházku.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.