Druhý den podzimního setkání Íčkařů
Podvečerní posezení v řevnickém kempu.

Druhý den podzimního setkání Íčkařů

22. 9. 2021

Ráno to vypadalo na nevlídný, větrný, ospalý den. Opak byl pravdou. Nejenže z mraků tu a tam vykouklo slunce, především se ukázalo, že s poctivostí nejdál dojdeš.

Účastníci řevnického srazu nejenže poctivě ušli pětikilometovou trasu přes poutní místo Skalka do Mníšku pod Brdy, dali si také poctivou krmi v restauraci U Benáků i poctivě upečené a nazdobené dortíky Pekařství a cukrářství Evy Jarolímkové.

A pochutnali si i fotografové pohledem na lom Velká Amerika.

No a pak už byla jen poctivá a dobrá pizza a dozlatova upečený bůček v Kempu Řevnice, také pivo, víno, slivovičky, zkrátka, kdo chtěl, to své si našel.

Ti, co byli s námi, nelitovali, ti, kdo zapojení do Íčka teprve zvažují, se nemusí bát setkání příštího.

Tahle země není jenom pro mladý!

 

cestování
Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(5 b. / 35 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zdenka Jírová
Krásné fotky, věřím, že to byl krásný zážitek.
Hana Rypáčková
Už se mi po vás stýská...A po tom Honzovo békání. A kámen s lilijcemi jsem domů dotáhla...
Zdenka Soukupová
Nemohla jsem zůstat až do zítřka a mrzí mě to. Je tam skvělá atmosféra, moc prima lidi, dobrá zábava, zkrátka samé kladné věci (úmyslně nepíšu pozitiva). A obdivuji Honzu, že i po náročných dnech ještě sepíše denní hlášení. DÍKY!
Jana Šenbergerová
Směju se a bavím s vámi, i když o kus jinde. Hezky si to spolu užívejte. U nás už dnes také svítí slunce. :-)
VANDA Blaškovič
Milý Honzo, íčkaři, máte proviant na Fotu dne! Snad se bude hodit...:) In natura až v Praze!...:)
Eva Mužíková
Výborně, další reportáž. Včera, při pohledu na liják u nás jsem na vás vzpomínala, zda nemoknete. Vida, počasí vás nezklamalo, dnes to bude asi na trička. Tak .. jeďte dááál, hezký den. Eliška jde z náruče do náruče, je určitě hezkým zpestřením celé akce.
Zuzana Pivcová
Honzíkovi vzkazuji: Mačkej bod ve středu lopatky. :-D
Danuše Onderková
Všem vám přeji krásné zážitky, jenom mě mrzí, že tam nemohu být s vámi. Vidím spoustu známých tváří, ale i nějaké nové. Tak snad předvánoční setkání vyjde, moc se těším. Užijte si to!!!♥♥♥
Margita Melegova
Rada jsem se podivala na spokojene a usmevave tvare zucastnenych, pocasi vyslo, nalada dobra uzijte si zbytek setkani v pohode.
Zuzana Pivcová
Když tady vidím ty bezvadné fotky a čtu informace, mám velikou radost!! A na dálku na vás volám, jako vy včera na mě do telefonu, hlasité AHOJ!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.