Jak uspokojit ženu. V kuchyni
Ilustrační foto: Ingimage

Jak uspokojit ženu. V kuchyni

29. 9. 2021

Byly doby, kdy jsem byl silnější v ložnici než v kuchyni. Jenže s přibývajícími léty se situace změnila. Tedy, popravdě, ona se zcela otočila.

Jako mladík jsem dokázal připravit jen studenou krmi, z kuchyně teplé jsem uměl maximálně pracovat s vejci. V ložnici, a také na mnohých jiných místech, jsem "vařil" daleko častěji, a mnohdy jsem to dokázal pěkně rozpálit. Zkrátka, namíchat koktejl lásky bylo pro mě jednodušší než zamíchat gulášovou polívku.

Léta přibývala, lásek ubývalo, až jsme si zbyli s jednou ženou, kterou mám dodnes. A nevím, jak je to, chlapi, u vás, ale já se v poslední době oháním více vařečkou než jiným nástrojem. A začalo mě to i více bavit.

Nejraději vařím, když jsem doma sám. Když se mi žena nedívá pod ruku a nekomanduje: "Toho celeru tam dej trochu více, cibulku nakrájej jemněji, nedávej tam tolik toho chilli," a tak podobně.

A úplně nejraději vařím pro sebe. Mám rád jídla řízná jako mexické kuřecí fajitas, indické kari, anebo hodně peprný bifteček. Nepohrdnu samozřejmě ani dobrou tlačenkou či taliánem s čerstvě nastouhaným křenem. To, co já mám nejraději, žena až tak moc nemusí. To ale neznamená, že pro ni nevařím. Naopak. I pro ni vařím a rád. Je to totiž pro mě taková hra. Sleduji, kdy se poprvé začne o mnou vařené jídlo zajímat a jakými smysly. Zabere nejdříve čich, všimne si rozsvícené trouby nebo uslyší, jak rozklepávám hovězí na ptáčky?

Každopádně vím, čím svou ženu vždy uspokojím. Nejvíce zabírají smažené rýžové nudle s kuřecím masem nebo bulgur se zeleninou a plátky vepřové panenky. A z dezertů creme brulee. U něj žena většinou jihne, chuťové pohárky se roztančí, po vložení lžičky do úst přivře oči a po polknutí prvního sousta zřetelně poznám, že u ní dochází k naprostému uspokojení. A já mám radost, že jsem jako chlap - kuchař neselhal.

 

gastronomie Můj příběh
Hodnocení:
(4.9 b. / 28 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Jurečková
Moc Vám děkuji za tento článek! U nás doma je to takhle: já jsem v důchodu a manžel ještě pracuje. Dopoledne vařím já a dávám si záležet. Zkouším ráda nové věci a jsem doslova nadšená, když se dílo povede. Manžel je myslivec a když chce překvapit mě, tak vaří sám. Snad nejraději mám divokou kachnu. To si pak představuji, že jsem v krásné restauraci, kde jsou stoly s bílými ubrusy a sedím tam jen já , všude to voní a dobrota se nese na stůl...
Jaroslava Handlová
Humorné a věřím, že pravdivé :-)
Libuše Kilarská
:) :) :)
VANDA Blaškovič
Ještě dotaz, ilustrační snímek je perfektni. Kdopak vybíral?? Dík.
Dana Puchalská
:-D :-) :-D
VANDA Blaškovič
Pokud muž umí v ženě vzbudit gastronomický orgasmus - co víc si přát!...:) Nádhera, líbí! Také znám..:)...:) a oceňuji!
Margita Melegova
Velice mile popsane situace z kuchyne, u nas by to platilo jen u snidane to nezapomenu pomazanky chvalit, ale jinak ma vstup do kuchyne zakazany, protoze degustacni lzice je vzdy pripravena sice ochutnavka ale vyda za cely obed.
Zuzana Pivcová
Většinou to bývá asi naopak, ale hlavně, že si rozumíte, o čemž tenhle nadhled svědčí. :-D
Jiří Dostal
:-) :-) Snaživé, ale "vždycky na něco zapomeneš!", jak peskoval Otíka pan Pávek. Láska snad prochází žaludkem, ale zásadně žaludkem chlapa,... až na výjimky. :-) :-)
František Matoušek
Zcela tomu rozumím.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.