Mrazivá rána
FOTO: Anna Čípová

Mrazivá rána

21. 10. 2021

Podzim je pro mě nejkrásnější roční období. Obdivuji paletu teplých barev, pozoruji proměny listnatých stromů, ráda se procházím spadaným listím a nasávám jeho vůni. I mlhy mají své kouzlo. A když se probudím do mrazivého rána, tak jásám. Na fotoaparát nasadím makro objektiv a spěchám do přírody zachytit tu pomíjivou nádheru. Jak se mi to daří, můžete spatřit ve fotogalerii. Snímky č. 1 až 9 jsou z neděle 10. října a zbytek z neděle 17. října.   

Přeji krásné podzimní dny a fotografům dobré světlo.

fotografování příroda
Hodnocení:
(5.2 b. / 27 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Granda Nekonata
famózní!
Martina Růžičková
Kouzelná podívaná! Parádní fotky! Takové záběry mám moc ráda. Také přeji dobré světlo a hodně radosti s foťákem v ruce. :-)
Lidmila Nejedlá
Aničko, na tvé fotografie se vždy ráda dívám. I když jsou tyto mrazivé, potěší oko a zahřejí vzpomínkou, že tě znám.
Jitka Hašková
Krásné čarování mrazu.
Soňa Prachfeldová
Kouzelné , takový mrazík tu ještě nebyl, ten umí vytvořit krásy a Anička ztvární do věčné podoby.
Anna Čípová
Děkuji za komentáře a jsem ráda, že se fotografie líbí. Už se těším, až bude zase pocukrováno.
Dana Puchalská
Aničko, fotíš opravdu krásně. A já Ti za tu krásu děkuju.
Naděžda Špásová
Já se přiznám, že z podzimu miluji jen jeho barvy, jinak ho nemusím, i když letos se chová docela sympaticky. Fotky jsou super. :-)
Irena Drob
Moc, moc pěkné, děkuji.
Eliška Murasová
Andulko, za kuropění vstát a jít do zimy, to neumím. A Ty nejenže vyrazíš, ale dokonce jásáš. A já teď jásám při prohlížení Tvých fotek, děkuji!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
OLYMPIJSKÁ TIPOVAČKA 2026

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

Tipovací soutěže se může zúčastnit každý registrovaný čtenář (registrovat se můžete zde), který bude soutěžit pod svým jménem, anonymní profily (přezdívky) či vícečetné profily nejsou přípustné. Rovněž není přípustné, aby z jedné I.P. adresy soutěžilo více soutěžících (to platí i pro rodinné příslušníky). Soutěžící odpovídají na redakcí vypsané tipovací příležitosti, které po celou dobu olympiády najdou soutěžící v sekci Soutěže, rubrice Tipovačka. Tipovat lze vždy až do zahájení jednotlivých sportovních klání (uváděno v SEČ, časy jsou přibližné, protože se starty jednotlivých disciplín mohou posouvat). Za správný tip obdrží soutěžící body - počet bodů je vždy uveden u tipovací příležitosti. Body se postupně sčítají, vyhrávají soutěžící s největším počtem bodů, které se sečtou po skončení zimní olympiády.

Všechny odpovědi musí být číselné, vyjma otázky "Která země získá nejvíce olypijských medailí". Například na otázku "Získá někdo z českých sportovců zlatou medaili? (ANO 1, NE 2)?" odpovídejte číslem 1 v případě, že si myslíte ANO, v případě, že si myslíte NE, vložte do políčka pro odpověď číslo 2. U výsledků hokejových zápasů odpovídejte také čísly a to bez mezer, tedy např. 6:2 (číslo, dvojtečka, číslo bez mezer). POZOR - špatně zapsaný tip nebude uznán!

Redakce si vyhrazuje právo tipovací příležitost zrušit, například z důvodu zrušení závodu kvůli nepřízni počasí.

Pro tři soutěžící s největším počtem bodů máme připraveny věcné ceny. Vítěz získá sportovnín náramek měřící čas, puls, kroky atd., další dva soutěžící pak knižní ceny. V případě zisku shodného počtu bodů rozhodne o vítězích los.

V olympijské tipovačce se zaměříme především na české reprezentanty a samozřejmě na disciplíny, kde lze očekávat zisk některé z medailí. 

Tak neváhejte, zkuste si i vy olympijskou tipovačku.Tipovat můžete už nyní na tomto místě.

 

 

Kvíz i60 - 5. týden

Tento týden budeme relaxovat v lázních. České lázeňství je tématem vědomostního kvízu tohoto týdne.