Nová antivirová rouška - model 2022, je tady.
Ilustrační foto: Pixabay

Nová antivirová rouška - model 2022, je tady.

12. 11. 2021

Dnešní dobu, která nám nasadila stejné označení na veřejnosti v podobě roušek, zná každý. Stačí se porozhlédnout kolem. Různé velikosti, barevné provedení, ale i výrobní typy použitelnosti. Antivirové, nano roušky, respirátory, ale co nato říkají naše ouška? Jedny sednou a netáhnou, druhé málem trhají uši, a nakonec celodenní hledání roušky po kapsách či v tašce, když je musíme nasadit. Ale tomu všemu je od ledna roku 2022 konec.

Je tu nová hygienická rouška ANTI 2022  Má neskonalé výhody. Budeme si podobni jak vejce vejci, nebudeme řešit, zda se pod ní na sebe smějeme, či vyplazujeme jazyk. Budeme mít stejný pohled na svět,  jelikož se bude nosit po celý den mimo domov. Její provedení nám umožní i bezproblémové snížení tělesné váhy, jelikož možnost se občerstvit bude jen ráno či večer v pohodlí domova.

Jen pro čtenáře I60 je možnost tuto roušku vidět před prodejem v akci. No řekněte sami, není to krásné praktické provedení? Sám jsem možnost ji vyzkoušet využil, až mi s toho šel zrak kolem.

 

20211107-120332-1.jpg

zdraví
Hodnocení:
(5.3 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Kollinová
Tak, a teď jsem se chytila do češtinářské pasti a nevím, zda jsem neměla napsat "dámská tanga." Připadám si jako Mireček v Básnících, který v jedné ze scén odpoví panu profesorovi "to játro." Ale co, nejde o život!
Jana Kollinová
Na "první dobrou" jsem viděla na tváři pana X pánské slipy a vybavil se mi Jíří Korn v jednom ze svých vystoupení, kdy měl na hlavě dámské tango. I takové prezentace se nabízejí.
Jan Zelenka
Velmi inspirativní!
Soňa Prachfeldová
Co to je za mumii ? Románku jsi hezčí bez roušky a zase to přijde neboj :-)
Granda Nekonata
konečně je na světě pěkná a praktická rouška! Doufám, že u ní bude návod, instalace zamotá (omotá) hlavu :-D
Marie Faldynová
Tohle nalepit na kredenc, aby se neztrácely zásoby!
Jana Šenbergerová
Vidím, že kde končí legrace, tam začíná "sranda".
Naděžda Špásová
Romane, ty jsi komik. Tohle bych tedy na sebe nedala ani za zlatý prase. To si raději půjdu přikoupit další nanoroušky. :-)
Irena Mertová
Občas se zasmát je fajn...
Jana Kollinová
A co tím chtěl autor říci? Nosit roušku nebo nenosit? ANTI 2022 je prototyp sponzorovaný panem Procházkou? Navíc jsem se přehlédla u věty, cituji část:" možnost se občerstvit bude jen ráno či večer v pohodlí domova." Vyděsila jsem se, protože jsem četla ODČERVIT namísto občerstvit. Navíc fotografie pacienta nejspíš po hromadné havárii, kterou autor zveřejnil, je mimo mísu vzhledem k rostoucímu počtu nakažených C-19.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.