Přejeme všem příznivcům portálu i60 
rok plný zdraví, pohody a dobré nálady
Ilustrační foto: Pixabay

Přejeme všem příznivcům portálu i60
rok plný zdraví, pohody a dobré nálady

31. 12. 2021

Letí to, letí. Máme za sebou další rok. Další rok poznamenaný koronavirovou pandemií, s nejrůznějšími omezeními a zákazy. Ale také rok, ve kterém jsme oslavili desetileté výročí portálu i60!

Ano, před deseti lety jsme portál zakládali s cílem nabídnout seniorům místo pro vzájemnou inspiraci k nejrůznějším aktivitám - výletům, setkávání, ale i literární tvorbě či fotografickým počinům. A mohu konstatovat - povedlo se!

Deset let portálu i60 jsme s jeho věrnými příznivci oslavili na podzim v kempu v Řevnicích. Je fajn, že se nám to díky poměrně dobré epidemické situaci v té době povedlo, protože to byla akce velmi vydařená. A myslím, že bychom ji společně mohli označit jako letošní Počin roku.

Ne všichni se mohli tohoto setkání zúčastnit, ale přesto mnozí čtenáři byli na portále i60 v průběhu roku 2021 velmi aktivní. Do rodiny Íčkařů například sympaticky zapadla díky svým vtipným příběhům ze života paní Alena Velková, kterou vyhlašujeme Nováčkem roku

Tipy na výlety, reportáže a fotoreportáže z nejrůznějších koutů naší republiky, glosy, vtipné příběhy, ale i literární eseje či básně. A k tomu stovky krásných fotografických úlovků. Na obsahu portálu se v průběhu roku podílely desítky lidí od Chebu po Bohumín a my všem za jejich krásné příspěvky a fotografie moc děkujeme!

Každý rok jsme v tomto čase kromě Počinu roku a Nováčka roku vybrali i Íčkaře roku. Byl to vždy někdo, kdo významně přispěl k obsahu či aktivitám portálu. Letos to budou Íčkaři roku dva - pan Jan Zelenka a paní Zuzana Pivcová. Jan Zelenka napsal během roku nespočet glos, fejetonů, úvah, cestopisů, ale i speciálních seriálů jako například Literární koutek, Literární obývák... či s paní Věrou Ježkovou i společné básně. Zuzka Pivcová, jak mnozí víte, edituje už několik let čtenářské příspěvky. Bylo tomu tak i letos, v době pandemie, kdy i v mnohdy ztížených podmínkách si našla čas a sílu na práci pro portál. A navíc jej stále obohacuje o nádherné básně.

Přání do roku 2022

Rád bych všem, kteří jsou na portále i60 aktivní, ale i těm, kteří na něj vstupovali jen jako čtenáři či kvůli našim soutěžím, upřímně poděkoval. Bez aktivit a návštěvnosti by tento portál nemohl fungovat. A nemohl by fungovat ani bez novinek a dalšího vylepšování. Také v roce příštím chystáme pro vás, naše čtenáře, nové "vychytávky" a technická vylepšení. Už teď můžeme například prozradit, že bude možné prohlížet si web i60 zcela bez reklamních bannerů. Čeká nás i nová grafická úprava tak, aby byl portál pro všechny přehlednější, a spolu s tím i několik technických vylepšení, která například zjednoduší ukládání fotografií. A zaměřit se chceme i na anonymní profily. Nebude možné chatovat či diskutovat pod přezdívkami. Chystáme také postupné rozšiřování našeho e-shopu a také více soutěží. Rádi bychom oživili naši Pamětnici a vylepšili Seznamku, která podle ohlasů, které máme, přinesla desítkám lidí nová přátelství či partnerství.

Ještě jednou děkujeme všem za vaši celoroční přízeň a společné tvoření portálu i60! 

Za celou naši redakci vám přeji, abyste rok 2022 prožili ve zdraví, pohodě a dobré náladě. 

Na zdraví, přátelé!

 

 

 

i60.cz
Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(5 b. / 45 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Rypáčková
Íčko, díky za to, že jsi. Už jsem zřejmě závislá, i když nesmím být dlouho u PC a na telefonu, hřeším často.. Když vás čtu, hned se mi objeví před očima mapa a jsem s vámi ve vašich domovech. Díky za to, že jste.
Lenka Kočandrlová
Občas mi to nedá a musím napsat nějaký svůj názor ...což mne baví a jsem ráda,že je zde slušná a obvykle přínosná diskuse. Na nějaké setkávání zatím nemám zájem, ale možná někdy...Těším se,jak a co bude dál.Možná by se mi líbila rubrika vtipů a vtipných tabulek nebo jiných obrázků.
Alena Velková
Přeji všem úspěšný vstup do nového roku. Děkuji za ocenění a blahopřeji panu Zelenkovi a paní Pivcové. Moc ráda čtu jejich příspěvky. Nebo ještě lépe - ráda čtu většinu zde uveřejněných příspěvků a obdivuji fotografie. Mám radost, že jsem íčko objevila.
Eva Mužíková
objeví
Eva Mužíková
Děkuji, děkuji a ještě jednou děkuji všem, kteří se na chodu našeho íčka v čele s Tebou Honzo podílejí. Jsem ráda, že mohu být dlouhá léta členkou velké íčkařské rodiny, která se jako u mnohých z nás, stala součástí mého života. Já se snažím svým již známým stylem " básnění" trochu pobavit, fotkami ze svých toulek trochu potěšit a občasnými " prdlými" převleky na setkáních vyvolat úsměv na tvářích účastníků. Po dobu pěti let mne zde na íčku často provázel můj malý pejsek Bertík, na kterého mnozí vzpomínají jako na moji nedílnou součást. Za milé reakce, kdykoliv se zde jeho fotka oběví i když je již čtyři roky za duhovým mostem, moc děkuji. Blahopřeji k ocenění Zuzce, paní Velkové a Jendovi
Olga Štolbová
Milé íčko, děkuji, že jsi. Za celý život jsem neměla tolik milých přátel po celé naší vlasti, jako teď. Šéfe Honzo, je to tvoje zásluha a tobě patří největší dík. A tak, připijme nám všem, ať nám íčko dlouho vydrží a my ať vydržíme íčku co nejdéle. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Jan Zelenka
Pane Raško i celá redakce. Velký dík za moje ocenění. Budu se pochopitelně snažit přispívat svými články i v roce 2022. A občas i fotkami. Blahopřeji i Zuzce a paní Velkové.
Květuše Pinkasová
Moje velká gratulace obětavým i pro druhé, poděkování všem ičkovým podílníkům, zřizovatelům, že jste se tady se mnou a já mohu být s vámi se vším u všeho a vždy vám budu přát hlavně zdraví v každé další době ♥
Věra Ježková
Milý Honzo, milá redakce. Děkuji za hezké shrnutí uplynulého roku a informace o nových záměrech. Vítám oživení Pamětnice; moc se mi líbila. Bohužel nás do ní přispělo málo. Blahopřeji paní Velkové, Zuzce a Jendovi. Přeji vám a všem íčkařům dobrý rok. Ráda se s vámi budu nadále setkávat na tomto portále i osobně. :-)
Libuše Heulerová
Honzo a spol., díky za íčko.... bezva se o něj staráte!! Do nového roku Vám všem přeji všechno nej, nej, nej....!!!! Gratuluji všem oceněným, určitě si to zaslouží.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 21. týden

ŽELEZNICE V ČESKU. To je téma vědomostního kvízu tohoto týdne.