Ráno na padesát slov
Elena Valeriánová: Zimní fotohrátky

Ráno na padesát slov

10. 1. 2022

Ráno, raníčko babka vstala pejska si na vodítko uvázala. Do kopce tahá ztuhlé údy, na louce touží nalézt foto múzy. Slunce zlaté jiskřivě se na ni směje, vítr ji zimní píseň pěje.

Ta chvíle, ten okamžik – plný něžné či drsné krásy – ji nedělá žádné vrás(k)y. Fotoaparátem to pro vás jistí.

fotografování příroda
Hodnocení:
(5.1 b. / 23 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Elena Valeriánová
Děvčata, nyní to ráno je až kolem osmé, už se těším až se bude rozednívat v pět nebo tak nějak, to budou jiná rána. :-)
Eva Mužíková
Ranní ptáče dál doskáče, spánek z těla prchá. V čase, kdy se brodíš sněhem, válím se jak mrcha. Zkrátka kdo umí ten umí, kdo neumí, jen na krásné fotky čumí... Potěšila jsi mne.
Anna Potůčková
Musím říci, že jsi vážně ranní ptáče. Já bych se musela hodně přemlouvat abych brzy ráno vylezla ze své zahřáté postele. Vylezu jen když musím do města - v tomto Tě obdivuji.
Irena Mertová
Čtu a koukám a usmívám se, ani nevím jak :-). Díky Elen...
Zuzana Pivcová
To je povedené a fotky jsou jako u Tebe vždy krásné!
Eliška Murasová
Eli, nutno prohřát ztuhlé údy! A když je navíc co vidět a v ruce foťák, co víc si přát ...
Soňa Prachfeldová
Ráno , raníčko s pejskem brzičko , je to krásné paničko.
Marie Seitlová
Krásné zajímavé fotky a 50 slov a vím o tvém ranním rituálu vše.
Alena Tollarová
Kdo chce, vždycky najde něco zajímavého k vyfotografování. A kde máš Rexíka?
Naděžda Špásová
Eli, ty jsi prostě ranní ptáče. Ty běháš po loukách a lesích, Rexík s tebou a já mám půlnoc. Fotky jsou moc pěkné. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 21. týden

ŽELEZNICE V ČESKU. To je téma vědomostního kvízu tohoto týdne.