Blbá nálada, versus reklama
foto a koláž: Pixabay.com

Blbá nálada, versus reklama

27. 1. 2022

Dnešní odpoledne a večer mě nezastihlo zrovna v nejlepší náladě. Jedno už, čím to bylo způsobené, jestli se ta blbá nálada objevila náhle, čí spontánně, bez varování. Byl jsem zvědavý, co na takové problémy říkají mnohé veledůležité webové stránky. Dnešní doba vám pomůže skutečně se vším. A podobnými nabídkami je přímo těhotná.

Nezklamal jsem se. Pozřít vše, co se tam nabízí, postříkat byt a sebe těmi zaručeně nejpozitivnějšími a nepozoruhodnějšími spreji a ještě se namazat početnými vonnými mastmi a oleji, tak je mizerná nálada určitě na úprku a já se dostanu do takové euforie, že bych mohl z fleku kandidovat na prezidenta.

Oxalis čaj pro lepší náladu a paměť, sprchový balzám Kneipp pro dobrou náladu, natur aroma Saloos airspray - povzbuzující směs přírodních vonných olejů pro uvolnění napětí – zaručeně působící, a tak dále, a tak dále. Byla tam toho spousta. No, nekup to!

Dál už jsem nečetl. Přestalo mě to zajímat. A pokud vám tyto mnohé přípravky, podložené mámivou reklamou, mnoho nepomohou, určitě vám jejich pořízení pomůže od pěkné hromádky peněz.

A tak jsem zavřel, tyto optimismem hýřící, webové stránky, otevřel si Solitaire Collection, k tomu si nalil osvědčeného již přítele Merlota a pustil se do řešení jednoho karetního úkolu.

Než jsem ale začal hrát, tak jsem se ze zvědavosti podíval na svoji herní statistiku. Až mě to vyděsilo. 7775 odehraných her a z  toho 7766 her vítězných. Proboha, proč mám vlastně blbou náladu, když jsem tak dobrej?!

                          

Můj příběh psychika
Autor: Jan Zelenka
Hodnocení:
(5 b. / 22 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Martina Růžičková
Jsem na tyto karetní hry poněkud natvrdlá, kdybych je hrála, tak bych měla to skóre opačně... Určitě samé prohrané a jedna omylem vyhraná :-D. Když náhodou koukám na televizi, tak reklamy využívám k různým činnostem - např. večer si při první vyčistím zuby, při další se stačím osprchovat... atd. Blbou náladu se snažím zahánět procházkou, úklidem nebo dobrou knihou.
Jana Šenbergerová
Hm, to jste fakt dobrej. Tolik vítězství by vám mělo zajistit dobrou náladu přinejmenším na dobu sice neurčitou, ale dlouhou. A díky, připomněl jste mi, že zanedbávám své hráčské touhy. :-)
Miloslava Richterová
No vidíte, že to jde! :-)
Jana Kollinová
Blbá nálada? Neřešit! Rozchodit! Nejlépe s čtyřnohými, ale dvounozí mají také své kouzlo. :-)))
Jan Zelenka
Já si do počítače stáhl UBlock origin a tak mám od většiny vlezlých reklam pokoj.
Jiří Dostal
:-) Takže "Blbá nálada versus reklama"? Tady pod Pálavou je to prosté - "Sucho - víno - strážní andělé". :-) :-)
Věra Ježková
Jendo, jsi dobrej. Představuji si tě, jak hraješ karty na počítači tak v jednu hodinu ráno, když jdu kolem k ledničce a nahlédnu. Reklamy na webu nesleduji, v televizi při nich vypínám zvuk. Takže nevím, o co přicházím. :-)
Václav Soukup
Na mně chodí " blbá nálada " ráno po probuzení, zejména, když mně čekají nějaké úkoly. Po první kávě se to zlepší a většinou dodržím režim dne. Večer u Merlotu už jsem zcela v pohodě a všechny problémy mne opouštějí !
ivana kosťunová
Správně činíte- vínečko je lék na všechno

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 24. týden

Jaro kvete všemi barvami a právě česká květena bude tématem vědomostního kvízu tohoto týdne.