Hop a skok a svižná hudba. Je tomu čtyřicet let, co ženy propadly aerobiku
FOTO: Poskytnuto organizací Fisaf

Hop a skok a svižná hudba. Je tomu čtyřicet let, co ženy propadly aerobiku

6. 5. 2022

Muzikant Ivan Mládek zpíval v roce 1985 v jedné své písničce: „...aerobik, aerobik, co zas je to za volovinu…“ Nový druh cvičení se tehdy šířil světem a dorazil i do tehdejšího Československa. Z dívek, které si jej zamilovaly, jsou už dnes mnohdy babičky, ale aerobik je v kurzu stále.

sport zdraví životní styl
Hodnocení:
(5.1 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Tomáš Tomášek
"Cvičme v rytme" - nejoblíbenější televizní pořad na vojně. Nikdy jsme nepropásli.
Marie Ženatová
Díky za hezkou vzpomínku, také jsem měla období "aerobiku", teď už víc jógy. Ale třeba při sobotní veliké oslavě kulatých narozenin mého mladšího brášky jsem si s velikou radostí moc hezky se všemi ostatními "zatrsala" a to téměř až do úplného vyčerpání ?
Jana Šenbergerová
Hezká vzpomínka, ale já bych dřív propadla peklu než aerobiku. Přiléhavé oblečky mě nikdy nepřitahovaly.
Marie Měchurová
Když jsem byla na mateřské dovolené chodily jsme s kamarádkami na aerobik a do sauny. Bylo to prima zpestření.
Jitka Hašková
Mně je 77 a je to 49 let, co jsem propadla józe, nejen cvičení, ale i životnímu stylu. S aerobikem jsem nikdy nechtěla mít nic společného.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Od 5. dubna se otevřely dveře pro návštěvníky hradů a zámků ve správě Národního památkového ústavu. Tématem vědomostního kvízu tohoto týdne budou právě státní hrady a zámky.

AKTUÁLNÍ ANKETA

Co vás nejvíce "nabíjí"?

Výlet do jarní přírody

21%

Setkání s přáteli

20%

Kontakt s rodinou

21%

Knihy

19%

Vitamíny

19%