Co to asi může být?
Ilustrační fotografie z pixabay.com

Co to asi může být?

20. 6. 2022

Dobrý den přeji všem, kteří si občas lámou hlavu. Ano, přicházím s dalšími slovy která jsou opravdu podivná. Možná, že jste je už buď slyšeli nebo o nich četli.

Takže se ptám, co je nebo jsou:

1.Lepkavý Willy

2.Skunkové zelí

3.Kun'ucha

4.Osmahlá Pipla

5.Řeznické koště

6.Klokaní tlapky 

7.Pyšný Topoušek

8.Kývnutí dámských kadeří

  

A už se těším na vaše tipy.

 

 

Hodnocení:
(5 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Puchalská
Jani,děkuji. Jsem ráda,že jsem napsala hádanku k odlehčení. :-) :-)
Jana Kollinová
Vygůglit si něco můžeme, ale obdivuji neuvěřitelnou fantazii těch, kteří obdarovali tajemnými názvy to, co zde Dana nabídla ve své zajímavé ochutnávce, pro mě nepoznaného a neznámého. Prima odlehčení! :-)
Anna Potůčková
Tak určitě vše má souvislost bud s bylinkami nebo s rostlinami. Myslím že Klokaní tlapky by se mě moc doma líbily......... A nejinak by to bylo i v případě Pyšný Topoušek. Ještě že si něco můžeme vygůglit, když člověk neví o co jde :-)
Jana Kollinová
Tak jsem vedle jak ta jedle, ale na hádanku o rostlinách to vypadá podle nápovědy Aleny T, pokud má pravdu. :-)
Alena Tollarová
Pipla osmahlá je luční bylina, tu znám dost dobře. A pamatuji si, jak jsme se jejímu názvu s kamarádkou nasmály, když nám ji ochranář z CHKO České středohoří při přírodopisné vycházce na louce ukázal. Hádám, že to ostatní budou taky rostliny.
Dana Puchalská
Ne, ne...
Naděžda Špásová
Tak tady se nechytám, ale myslím, že je to zase jídlo.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 22. týden

Dáte si i tento týden kvíz? Bude na téma: "hmyz"