V jednom tónu. Styl, který neomrzí a sluší v každém věku
Ilustrační fotografie: Ingimage a Pexels

V jednom tónu. Styl, který neomrzí a sluší v každém věku

18. 2. 2023

Vše v jedné barvě. Ideálně v nějaké neutrální – v béžové, šedé, světle růžové. Odlišné jsou jen odstíny. To je oblečení, které nikdy nevychází z módy a zaručuje elegantní vzhled, i když jeho nositelka třeba právě vyrazila na hory.

Některé ženy preferují pestré barvy a mají je spojeny s různými příležitostmi. Když vyrážejí do hor, na výlet nebo třeba k moři, volí barvy pestré, zářivé – tyrkysovou, žlutou, oranžovou, červenou. Jiné jsou celý život věrné nenápadným barvám. Ať jdou kamkoli, jsou sladěny od hlavy až k patě v jedné jediné. Výlet do hor? Béžová bunda, béžový svetr, béžové džíny, bílé tenisky. Návštěva divadla: Béžové šaty, béžový kabát, béžová kabelka, béžové lodičky.

Někdo říká, že takový styl je nuda.

Někdo tvrdí, že jde naopak o ukázku nadčasové elegance, která o její nositelce světu říká, že si je natolik jistá sama sebou, že svou výjimečnost nechce podtrhovat výraznými barvami.

Je na každém, ať si vybere, co se mu více líbí, v čem se sám cítí nejlépe.

Ale uznejme, že na takovém zdánlivě nudném a nenápadném sladění se v jednom tónu, něco je. Tady je malá inspirace, že jde o styl, který sluší v každém věku.

1.png

2.png

 

 

 

 

Inspirace pro ženy móda
Hodnocení:
(4.6 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Doušová
Všechny modely se mi velice líbí. sama nejraději nosím oblečení sladěné v jednom tónu. Ale někdy si ráda vezmu něco více barevného. Prý jsem šedá myška, říká kamarádka, ale mě to nevadí .....
Helena Přibilová
Je na každé ženě, aby se rozhodla, jakou barvu oblečení si zvolí. Důležité je se v ní cítit dobře.
Jan Zelenka
Ještě, že nejsem seniorka a nikdo mne nenutí, jak se oblékat!!
Věra Ježková
V jednom tónu, nebo ve dvou ladících, se oblékám ráda. Pestrobarevné oblečení moc nemusím.
Věra Halátová
"Je na každém, ať si vybere, co se mu více líbí, v čem se sám cítí nejlépe." Moje řeč.
Hana Řezáčová
Tón v tónu mám ráda a nosím, jen doplňuji výrazným drobným doplňkem jiné barvy - ty, dle mého, na vybraných foto, jinak pěkných modelů, chybí ...
Jitka Hašková
V jednom tónu, ale ne jako šedivá myš.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.