Zajištěná budoucnost pro všechny je tu
Ilustrační foto: Ingimage

Zajištěná budoucnost pro všechny je tu

24. 5. 2023

Stáří je doba a čas, kterého se každý bojí, ale i v koutku duše se na něj těší. Máme čas na to, na co čas nebyl, nestíháme to, co jsme v pohodě kdysi stíhali, a hlavně jsme neměli doma ty domácí tvory, co žijí s námi. Pohybují se po bytě jen tehdy, když v bytě nejsme, nebo spíme, a nabíráme síly do dalšího dne. Jistě je znáte.

Tento tvor, který se nachází v každé domácnosti, ale i v pracovním prostředí se jmenuje Naschválníček domácí. V naší nepřítomnosti se pohybují po okolí, a přemísťují věci, o kterých víme, kam a kde jsme si co uložili. Ráno vstaneme a vše je jinak. Tam, co jsme si večer uložili, položili, nic není, a musíme je hledat po celém bytě. Totéž platí i v práci.

Pak nás napadne zásadní věc. No jo, ale co práce? Jaká bude, co nás tam čeká. Ale nebojme se, i na starší lidi a důchodce prací obšťastněné, čeká příznivá doba.

Podařilo se mi získat návrh sněmovny na rok 2040. Myslí se tam na vše. Po přečtení si můžeme jen vzdychnout… ach jo, proč až tak za dlouho… MY CHCEME HNED.

20230523-173500.jpg

Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Puchalská
Romane, dobrý. :-)
Jan Zelenka
Skvělá budoucnost, díky!
Taťana Veselá
Dost dobrý :-D
ivana kosťunová
Ještě bych to vylepšila o dalekohled- abychom nepropásli to světlo na konci tunelu, a putovní naslouchátka, abychom včas uslyšeli ten ujíždějící vlak. JInak to nemá chybu.
Jana Šenbergerová
Dnes se nám to směje, když nás místo světlých zítřků čeká už jen světlo na konci tunelu ...
Zdenka Soukupová
Skvělé! A pak že se vláda o seniory nestará....
Naděžda Špásová
Tak tenhle návrh už jsem dostala od Hely. Naschválníčci mi zatím dávají pokoj u Petra je to horší. Ale pobavila jsem se, už jsi tu dlouho nebyl. Mějte se a smějte se, blbý je, že za chvíli nebude čemu.
Alena Velková
Náschvalníčků mám doma několik, ale musím je pochválit, že mi věci po čase zase vracej, ale bohužel ve chvíli, kdy už je nepotřebuju :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.