Matýsek umřel
FOTO: Hana Šimková

Matýsek umřel

7. 7. 2023

Umřel mi pejsek,

můj miláček krásný,

kam já se vrhnu,

to mi není jasný.

Slzy mi kapou,

smutek se mnou zmítá,

vždyť on byl všechno,

čím jsem byla sytá.

Kamarád, štěstí, moje malé dítě,

co budu dělat,

když už neuvidím tě.

Život mi zčernal,

slunce už nesvítí

nevidím kolem žádné jarní kvítí

Cesta je prázdná,

skončila mi včera

a  já už nevím, jak dál bych žít měla.

Promiňte prosím vyznání moje,

byl pro mne všechno a vzdal to bez boje.

Nepomohla jsem, už to prostě nešlo

zůstává prázdné to jeho křeslo.

Moje poezie
Hodnocení:
(4.9 b. / 28 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zuzana Pivcová
Haničko, jak ráda bych Ti pomohla, vím, jak to bolí a často se místo hezkých vzpomínek vybavují právě ty smutné konce. Nám před současnými "loupežníky" odešly v krátkém čase 3 kočičky a poslední milovaný Čertík, jehož blízký konec se objevil nečekaně a ještě záhy po mém prožitém zemětřesení, mě odrovnal psychicky úplně. Plač, Hani, nic v sobě nepotlačuj, nic si nevyčítej. Možná se najednou setkáš ještě s dalším zvířátkem, s nímž se budete navzájem potřebovat. Nepředhazuj si žádný věk. Jako Hanka Rypáčková nebo Evička Krausová. Uvidíš. Myslím na Tě.
Anna Potůčková
Soucítím s Vámi nebot moc dobře vím jaké to je. Nám se včera vykulila z ničeho nic Marilyn ale díky Bohu za chvíli se vzpamatovala. Zřejmě nějaký kolaps z horka. Je jí téměř 13 let a většinu dne prospí. Přeji Vám hodně síly, nějaký čas to bude bolet.
Vladislava Dejmková
Je to moc smutné, vypovídej se z toho a smutni jak potřebuješ.
Jan Zelenka
Hanko, to je pokaždé smutný příběh. Už jsem to zažil dvakrát. A Britney je už asi také na konci. Něco o Matýskovi napiš, uleví se ti.
Miloslava Richterová
Hodně sil při překonání těžké chvíle, kdy odcházejí naši mazlíčci, měl se u Vás dobře čertík roztomilý, se slzami v očích myslím na Vás.
Jana Kollinová
Paní Hano, vnímám Váš velký smutek z odchodu milovaného čtyřnohého společníka. Všechno krásné, co jste spolu prožívali můžete prožívat dál ve vzpomínkách a to je dar, který Vám Matýsek ponechal.
Marie Seitlová
Smutné je loučení, chápu vás a cítím s vámi. Matýsek je v psím nebi a budete dlouho vzpomínat.
Jana Jurečková
Hanko, já vím, jak vám je. Když zmizela moje milovaná kočička, byla jsem smutná 3 měsíce. Pak to trochu polevilo. Musíte si říct, že on spí a neví, že se nevzbudí, mu je dobře....
Soňa Prachfeldová
Hanko, bolí mě číst vaši smutnou zprávu. Matýsek už přešel duhový most, těžko se nachází slova. Je to ztráta veliká ve vašem životě, ten jde dál a hodně síly vám.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 22. týden

Dáte si i tento týden kvíz? Bude na téma: "hmyz"