Fotoreportáž: POTKALA JSEM PODZIM
Všechny fotografie: Elena Valeriánová

Fotoreportáž: POTKALA JSEM PODZIM

18. 10. 2023

Potkala jsem podzim

na svých toulkách krajem

Potkala jsem podzim

a ráno bylo rájem

Potkala jsem podzim

v šatu harlekýna

Potkala jsem podzim

zádumčivou píseň zpívá

Potkala jsem podzim

na křídlech ptáků

Potkala jsem podzim

na obloze tklivých mraků

Potkala jsem podzim

v milovaných očích Tvých

láska zůstává, mládí je pryč...

 

Pojďte se se mnou projít první polovinou letošního října prostřednictvím mých fotografií z obyčejných a přitom neopakovatelných  dní. 

 

Hodnocení:
(5.2 b. / 30 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Hašková
Eleno nejsi ďábel. já jsem se tvými fotkami a básničkou vznesla do nebeských sfér.
Jitka Hašková
Eleno díky za báječné verše a úžasné fotky.
Eva Mužíková
Eleno, jakýpak odvar. Básnička má duši, moc se Ti povedla. No a fotky, ty jsou pastva pro oči.
Elena Valeriánová
Zuzko, Tvoje básně jsou poezií v pravém slova smyslu, mé jen pouhý odvar. Aleno, za toho "dábla" mockrát děkuji. :-)
Zuzana Pivcová
Všechno je tu krásné, Eli. Kdysi sis přála nějaké mé básničky ke svým fotografiím stromů na výstavu. Vidím, že si dokážeš dokonale poradit sama.
Alena Velková
Eleno, jsi ďábel, fakt skvělé fotky i text.
Elena Valeriánová
Zmínění foto na FD zde: https://www.i60.cz/foto-dne/?search_params%5Btitle%5D=spo%C4%8F%C3%A1ry&search_params%5Bname%5D=
Elena Valeriánová
Musím na Vaše pěkné komentáře reagovat. Především všem děkuji za zastavení a za slovíčka. Taková odezva potěší každého autora. A je jedno jestli píše bestsellery a nebo malá dílka pro i60. Jano, jsme naladěné na stejnou vlnu, co se týče pocitů a vnímání. Mám to stejně jako Ty, své pocity v přírodě vnímám daleko intenzivněji než dřív. Možná proto, že vím, že jednou se už v přírodě nenadechnu. "Spoďáry" bych určitě v archívu našla, ale mě těší, že ta fotka byla i pro Tebe a možná i pro někoho dalšího natolik zajímavá, že si ji pamatuje i po letech. Je, tuším, z ledna 2019. Děkuji.
Alena Tollarová
Podzim, jak se patří! Plný poezie slovem i obrázky :)
Jana Kollinová
Eleno, dokonalá podzimní fotoreportáž, která je pro mě tím, co bych chtěla vyjádřit a napsat o mém podzimu života. Můj podzim života je o detailech, ne v mezilidské komunikaci, ale v přírodě, jejíž kouzlo, moc a nádheru jsem dříve natolik intenzivně nevnímala. Tvoje fotografie dokáží oslovit duši a zůstat v ní natrvalo. Pro mě je to fotografie ledového snového útvaru pod názvem Spoďáry. Možná už ji nemáš ani v archivu, ale já ji tam mám.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 21. týden

ŽELEZNICE V ČESKU. To je téma vědomostního kvízu tohoto týdne.