Advent v Písku
Všechny fotografie: Jitka Mošovská

Advent v Písku

13. 12. 2023

Začátkem prosince nás překvapila větší nadílka sněhu. Pokryla ještě neopadané listy stromů, zelené rostliny, střechy domů a tak ztišila kraj.

Začal advent - první zapálení svíčky.

Ve městě začala výzdoba, postavení betlému, rozvícení stromu a samozřejmě trhy - vůně svařáku, trdelníku, klobásy. 

Hezký advent Vám všem přeji.

advent města a obce
Hodnocení:
(5 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Rypáčková
Sníh adventní trhy zkrášlil, včerejší na Sraromáku byly takové nevánoční..
Naděžda Špásová
Na Písek mám docela hezké vzpomínky, byla jsem tam kdysi pracovně. Doufám, že se nám příští rok podaří ho v létě navštívit.
Jitka Mošovská
Ano, viděla jsem i od Vás video, děkuji
Jan Zelenka
Na Písek mám moc hezké vzpomínky a fůru fotek z mých četných cest do tohoto krásného města.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.