Fotosoutěž "Stáří": Kdo vyhrál? Žena, muž a růže
Ilustrační foto: Pexels

Fotosoutěž "Stáří": Kdo vyhrál? Žena, muž a růže

8. 3. 2024

Stáří má mnoho podob, což dokázala i naše poslední fotosoutěž. Objevily se v ní nejen snímky lidí ve vyšším věku, ale také mnoho fotek starých domů, stromů či dobových fotografií.

Stejně jako u minulých fotosoutěží, i tentokrát bychom nejraději vyhlásili hned několik vítězů. Ovšem ceny - konopné produkty - máme jen pro tři autory snímků. Vybrali jsme nakonec tyto - žena, muž a růže.

 

DSCN3082-1.JPG

Elena Valeriánová - Já se načančám

Stastne-stari..JPG

Lenka Měkotová - Šťastné stáří

P1420077e.jpg 

Libuše Heulerová - Byla jsem krásná růže

 

 

Gratulujeme autorům vítězných snímků a děkujeme všem, kteří se fotosoutěže zúčastnili. Už brzy vyhlásíme fotosoutěž novou. Přejeme krásné předjaří!

 

 

 

fotosoutěž
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5.1 b. / 29 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Potůčková
Já se tentokrát neúčastnila ale výhercům poblahopřeji moc ráda. Fotky jsem ale sledovala a byla tam opravdu spousta zajímavých fotografií. Jinak sdílím stejný názor jako přede mnou Eva M.
Jan Raška
Dobrý den, díky za upozornění na nesplnění soutěžních podmínek. Vybrali jsme novou fotografii, kterou jsme měli v našem hodnocení jako další v pořadí...
Lenka Měkotová
Gratuluji Eleně a Libuši, moc pěkné fotografie. Ale pokud platí pravidla pro všechny stejně a už byla vyřazena fotografie Dáma a páv z důvodu data pořízení, tak je třeba podívat se na data pořízení fotografií, které nafotil pan Jan Podešva. Našla jsem totožné fotografie v soutěži Fotograf roku v tématech na rok 2010 a 2012. Děkuji.
Zdenka Soukupová
Taky všem blahopřeji. Jste profíci a umíte krásné fotky. ☼
Alena Tollarová
Gratuluji všem vítězům, ale největší radost mám z výhry fotky Já se načančám, té jsem fandila celou dobu, prima momentka :)
Jana Kollinová
Vybrané soutěžní fotografie jsou skvělou ukázkou toho, že stáří může mít své kouzlo. Oceněným fotografům gratuluji.
Blanka Lazarová
Gratuluji všem vítězům i ostatním soutěžícím. Byla spousta krásných fotek a vybrat tři určitě nebylo lehké.
Libuše Hvězdová
Sešlo se spousta pěkných fotek, ale ty vybrané jsou opravdu ty nej .. Blahopřeji vítězům.
Alena Velková
Připojuji se ke gratulantům, fotky jsou opravdu skvělé.
Libuše Křapová
Gratuluji vítězům a také všem dalším soutěžícím za krásné fotky :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 23. týden

Máte rádi kávu? Pijete ji denně? A co o ní víte? To odhalí kvíz tohoto týdne.