Zdánlivě obyčejné, ale sluší. Co takhle na jaro změnit účes?
Ilustrační foto: pexels a ingimage

Zdánlivě obyčejné, ale sluší. Co takhle na jaro změnit účes?

29. 4. 2024

Přirozenost. To je trend, který už několik let vede v účesové módě. Nikdy dříve nebylo tolik možností, jak si najít styl, který vyhovuje kvalitě vlasů.

To je hezký účes, ale já na něj nemám vlasy. Mám je jemné, nekvalitní, řídké… To jsou častá slova, která zní u kadeřníků, při prohlížení časopisů, při brouzdání na internetu. Je to tak, možností, jak se nechat ostříhat, učesat, zabarvit, jsou nyní stovky, ale nejtěžší je najít z nich tu nejvhodnější. Tedy tu, která nejen sluší, ale která dá nejméně práce s údržbou.

Je snadné nechat si udělat u kadeřníka perfektní účes, ale nemá smysl se s ním pak každý den ráno trápit a nebát spokojená s výsledkem. Správný účes se totiž pozná podle toho, že jeho udržování si žádá co nejméně úsilí. Ideální je protřepat, pročísnout, nanejvýš lehce zpevnit lakem či tužidlem. Doba, kdy bylo v módě trávit hodiny na natáčkách nebo před každým odchodem z domova žhavit kulmu, je naštěstí pryč.

Tak je čas přestat si zoufat, že vlasy už nejsou husté a pevné jako před třiceti lety. I z jemných se dají vykouzlit účesy, které jsou pohodlné, slušivé a zábavné. Chce to jen kvalitní střih. Ten je naprostým základem.

Tak tady je malá inspirace, jak lehce a pohodlně se dá vykročit do jarních a letních dnů.

 

Snímek obrazovky 2024-04-25 v 15.40.14.png

Snímek obrazovky 2024-04-25 v 15.41.49.png
FOTO: Ingimage a Pexels

 

 

 

 

 

 

Inspirace pro ženy móda účesy
Hodnocení:
(4.9 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jiří Dostal
:-) Blesk do šnytlichu má taky něco do sebe, ale ženský půvab vrcholí krysím sametem (výjimečně nežertuji). :-)
Jitka Caklová
Když Bůh rozdával krásu, tak na mně šetřil, ale zato mi to vynahradil na vlasech, zřejmě věděl co dělá. Krása je pomíjivá, ale kvalitní vlasy mi zůstaly. 30 let jsem měla krátké vlasy, ale díky "kovidovému šílenství" je mám polodlouhé, husté, vlnité až prstýnkové, rozcuch ala Peter Nagy a je úplně jedno, zda se ráno učešu nebo ne. Samozřejmě mám velice šikovnou kadeřnici, která mi jednou za 10 týdnů udělá perfektní sestřih. Co víc si přát :-) :-)
Libuše Křapová
Rozcuch mám na hlavě každé ráno, ale trochu jiné kvality :-) Účesy se mi opravdu líbí. Vybrala bych si :-)
Dagmar Vargová
Díky za článek. U kadeřnice jsem byla minulý týden. Konečně jsem "sundala" mikádo, po nějakých 12 letech... teď mám vlasy sestřižené. Je to praktické v tomto větrném počasí (vyfukuje snad denně). Vlasy mi lítaly do obličeje, "lepily se" na brýle... pomohl jedině culík, ale ten už se jaksi nehodil ven mezi lidi v tomto věku :-). Vlasy mám přirozeně vlnité, tak jen umýt a jít... Jeden tip, který možná znáte: objevila jsem bezoplachové kondicionéry od české značky Bione. Po umytí vlasů šampónem nastříkám kondicionér a vetřu do vlasů. Rozčesávání jde snadno. A pak už jen nechám vlasy volně usušit (fén nepoužívám).
Hana Rypáčková
Nesnáším vlasy v očích, v puse a na nose, rozcuch se mi líbí, ale musel by být krátký a na to mám malou hlavu. Ale dojde na to taky.
Naděžda Špásová
Jo to bych moc ráda, ale to bych musela mít na hlavě něco jiného a ne jak já říkám pět chlupu.
Dana Straková
Zapomněla jsem poděkovat za hezkou inspiraci, tak tedy: Děkuji za hezký článek a krásné fotky. Určitě bych si z nich něco vybrala.
Dana Straková
Na "rozverný rozcuch" se teprve chystám, zatím mám ještě ten svůj rozcuch polodlouhý, co se nechá stáhnout do culíku, sepnout skřipcem nebo nechat jen tak. Ale až mě to jednou přestane bavit, tak si něco bezúdržbového taky pořídím, i když to co zatím na hlavě mám taky žádnou velkou údržbu nepotřebuje. Buď do hladkého účesu párkrát pročesat kartáčem, nebo pro kudrnatou hlavu mokrýma rukama "protřepat a nemíchat" jako James Bond :-)
Jana Šenbergerová
Zrovna dnes se chystám ke kadeřnici. Nic řešit ani měnit nemusím. To se stalo samovolně, když mou osvědčenou kadeřnici vystřídala jiná. Účes nenáročný na údržbu už nosím dlouho. Přešla jsem od úhledné "helmy" k rozvernému "rozcuchu". :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 23. týden

Máte rádi kávu? Pijete ji denně? A co o ní víte? To odhalí kvíz tohoto týdne.